Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Elektrozawór Stop


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nie mały chyba problem i zwracam się do forumowiczów o pomoc może ktoś miał podobny przypadek

 

Moja Renia Megan Scenic I rocznik 97 1.9 TD z immo

problem przy gaszeniu pojazdu ..... pracuje równo, nabiera mocy jedynie po przekręceniu kluczyka celem wygaszenia auto nie reaguje i nadal wszystko działa.

 

Podejrzenie zaprzyjaźnionego mechanika elektrozawór stop i teraz pytanie jako że auto jest z immo

to ile przewodów powinien posiadac ten elektrozawór (żeby się do niego dostac trzeba jakieś śruby zerwac czy coś w tym stylu) i czy po wymianie go nie będzie problemów z immo ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lub 3 przewody zależy od immo . Pada gumka zamykająca dopływ. Jeżeli kupujesz używany zawór trzeba wykasować kod immo.

Żeby się dostać jest kilka sposobów na forum v40 jest opis jak kasetkę pancerną rozpruć kątówką.Jak wymontujesz pompę to po montażu trzeba ustawić kąt wtrysku, dlatego lepiej rozpruć na silniku. Możesz się pozbyć immo wymieniając na zawór bez immo.

Nie podam ci linku do forum volvo z opisem tematu bo zaraz mi wykasują.(jak zainteresowany to na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podam ci linku do forum volvo z opisem tematu bo zaraz mi wykasują.

Niby kto Ci ma to wykasować :-)

Na tym forum jak najbardziej stosuje się zasadę zamieszczania linków do innych for, żeby nie przepisywać niepotrzebnie co inni napisali. Zaznacz jednak czy temat jest dostępny czy wymaga logowania. Nie każdy chce tracić czas na to żeby zakładać profil.

Zawsze możesz też zrobić wydruk forum w pdf-ie i przypiąć jako załącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest link http://www.v40.pl/viewtopic.php?t=20516&am...ht=zaw%F3r+stop

prawdopodobnie trzeba się zalogować żeby zdjęcia były widoczne

a tu jedno ze zdjęć znalezione z google ale z tego wątku

dsc01449_s_116.jpg

 

[ Dodano: 2010-12-31, 14:39 ]

Niby kto Ci ma to wykasować
nie wiem kto ale w którymś wątku odsyłacz do mitsubishi carismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem masę stron i nie znalazłem szczerze mówiąc elektrozaworu z 3 końcówkami.

A jeśli tak to czy nie jest że elektrozawór ma 2 końcówki które są podłączone do immo a od niego wychodzą 3 do kostki ?

 

A jak będzie w przupadku gdy wstawie nowy elektrozawór też jakies kodowanie mnie czeka ?

 

wow wielkie dzięki za foto i link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!