Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

informacjaz wyswietlacza komputera megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomości kumputera pokładowego - jesli po tym Ci się nic nie wyświetla, to wszystko okej.

 

A tak btw - opisy komunikatów są w ksiażce. Może jutro wrzucę tutaj, bo chyba nie wszyscy ją posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik pokładowy

Kolejne wyświetlanie:

- komunikatów informacyjnych (zależnie od wersji pojazdu: ogrzewanie foteli, automatyczne włączanie reflektorów...)

- komunikaty o nieprawidłowościach w działaniu (konieczność kontroli wtrysku...)

 

Komunikat o wymianie oleju usuwasz: przejdź do wyświetlania tego komunikatu i następnie przez jakieś 10sekund trzymaj przycisk zerowania ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

[Cięcie]

 

hmmm a może ktoś takie zestawienie ale z niemieckiego na nasze?

 

a tak przy okazji zapytam, bo sprawdzałem dzisiaj tryb testowy u siebie (wers. softu.9.05) i wyskoczyly mi następujące komunikaty

- DEBIT HORAIRE 0.0 L/H

- VALEUR JAUGE 44 L

co oznaczaja te komunikaty?

 

Proszę zapoznać się z regulaminem i nie cytować w całości postów, na które odpowiadasz bezpośrednio pod nimi - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

jest opisane w oddzielnym temacie - wrzuć szukaj "tryb testowy" i tpis&tricks - taki temat - tam masz opisane jak załączać.

 

ps. Kolek - tak miałem wyłączony silnik - to było w trybie testowym

hmm czemu te komunikaty są widoczne tylko w trybie testowym??

skoro w normalnym trybie podaje mi np. ile litrow spaliłem od tankowania itp.

 

ps.2. czy ma może ktoś rozpiskę wersji softu - co w jakiej było poprawione i dla jakich wersji silnika?

 

 

Proszę zapoznać się z regulaminem i nie cytować w całości postów, na które odpowiadasz bezpośrednio pod nimi. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tresor, dzięki - znalazłem :) To dołączę się do tematu, komunikat:

"Panne Capteur Temp. Eau" ???

 

[ Dodano: 2007-08-16, 19:33 ]

Tresor, właśnie coś "odkryłem". Włącz silnik podczas trybu testowego i będziesz miał wyświetlanie ilości paliwa na godzinę :) U mnie 0.9-1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

WItam,

 

właśnie dzisiaj wyskoczył mi komunikat vidange a prevoir, zastanawia mnie tylko to ,że przed komunikatem miałem jeszcze około 1500km do zmiany oleju. A wiec czy mam to rozumiec ze w ciągu tego czasu mam wymienic (skasowac komunikat)? Czy komputer w trakcie wyswietlania tego komunikatu dalej odlicza km do i po zakonczeniu zacznie pulsowac klucz na wyswietlaczu? Jakie sa Wasze spostrzeznia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Faire vidange rapidement

I teraz pytanie - CO TO ZNACZY?? <ok>

Niestety w instrukcji tego nie ma, w podanych na forum materiałach też.

Wolne tłumaczenie trochę bezsensu - przeczyścić szybko, udać się na przeczyszczenie lub coś w tym deseniu.

Dodam, że pod komunikatem świeci się klucz.

Z góry dzięki za pomoc :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!