Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megan 1,9 dci 2003


ewelinka212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zarzucił masę zdjęć jakby chciał zagadać klienta. W rzeczywistości jest to masa fotografii do ogłupienia oglądającego. Nie ma zdjęcia z lewej strony kierownicy, które potwierdziłoby fakt ESP i ASR. Moim zdaniem przedni zderzak jest źle spasowany i linie nad reflektorami i przy błotnikach się nie zgrywają. Wytarta kierownica świadczy o przebiegu większym niż 130 tys km. Brak zdjęć komory silnika. W opisie używa rzadko polskiej czcionki. Moim zdaniem tradycyjna próba wciśnięcia kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ewelinka, auto wygląda ładnie, nie zauważyłem złych oznak auta ale w opisie auta: przegląd na terytorium RP będziesz mogła mieć tylko na rok, więc nie ten lipiec 2012r. nie jest aktualny (inaczej jest z autami fabrycznie nowymi zakupionymi w Polskich salonach, maksymalnie na 5 lat, a teraz to chyba nawet max 2 lata). Ponadto opłaty nie 1300 a wniosą Cię 1800zł bo jeszcze recykling + 270zł przy rejestracji bo auto nie ma Polskiej książki - karty pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego trzeba dodać jeszcze wymiana rozrządu, oleju i filtrów czyli kolejne 1000 zł i w całości dodatkowe opłaty to nie jakieś 1300 a spokojnie 3000 zł i oby skończyło się tylko na tych wydatkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obawiam się, że była bita z przodu, ale zaznaczam, że jest to moje spostrzeżenie, a faktycznie możliwe że się mylę:

auto w ładnym wizualu, jednak maska silnika coś źle licuje z zabudową zderzaka. To że inny odcień lakieru, jestem w stanie zrozumieć, bo to lakier perłowy, który zmienia się w inne odcienie w zależności od kąta patrzenia i pogody. Powodem moich podejrzeń jest również zdjęcie silnika, brak osłony plastikowej nad lewym reflektorem. W środku wytarta rączka od drzwi, ale ten typ tak ma, na naszym forum jest jak to naprawić - zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!