Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sportowy filtr powietrza K&N


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze nie chodziło o "stożek do LPG" tylko jak sie ma wymiana filtra na stożkowy do działania instalacji LPG. Jeżeli to IIgen to faktycznie podmuch powietrza może gasić silnik podczas jazdy na luzie, czyli podczas każdej zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Blosik to taki gazniczek do gazu. Ponoc jest o tyle lepszy od mikserów, ze osiagi nie spadaja na LPG ) ba nie którzy twierdzą ze sie polepszaja) no i ponoć nie niszczy sie tak silnik.

 

Dzieki PrzemoMCKP za fotki. To jeszcze takie pytanko, jedno, jakiej średnicu powinna być rura dolotu, i jakiej długości.. bo z tego co wiem, to jest to dość istotne. No i jeszcze wielkość stożka?

 

Proszę przeczytać regulamin forum i więcej go nie łamać - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Blosem to uważajcie. kolega robił Blosa w Megance I 1,6 16v Coupe albo 1,8 16 v. (chyba ta pierwsza bo 1,8 nie było). i miał gazik. Zawiózł do partaczy ProjectXs - założyło tą firmę 4 kolesi i miał do nich przejść Pirowski z V techu (jak było to nie wiem bo się kontakt urwał). w każdym bądź razie ledwo co dojechał do domu. Rozregulowali gaz. I z przyrostu mocy były nici...

 

Do tego musi być podobno dobry gaziarz. Tyle odemnie. bo w sumie tematu blosa nie znam... A jedynie co to od kolegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt. Blosa trzeba umieć założyć. , a raczej wyregulować i dostroić ( bo samo założenie aż takie straszne nie jest) Jak ktoś nie potyrafi dokonać rwegulacji, to właśnie bedzie tak jak kolega wyżej pisał.

 

Kończymy z Blosem, wracamy do K&N!-Lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Driver - zalozylem ten filtr (ten ktory podales nie jest do Megane 2 nomen omen), przy okazji zmienilem swiece, olej i rozrzad i samochod lata w porownaniu do tego co bylo. Nie wierze w takie rzeczy i nie wierze, ze to filtr go tak bardzo odmienil, ale napewno jest lepszy niz standard.

Co zauwazylem:

-Na dwojce przy 5000 slychac jak zasysane jest powietrze

-Samochod rusza normalnie, plynnie na jedynce (nie ma szarpniecia). Nie bylo tego u mnie od nowosci.

 

Jak cos to wal na priv, dam ci sie przejechac :-P, a ty mi powiesz skad do chol*ry wezme zderzak od sporta do tylu!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!