Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sportowy filtr powietrza K&N


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

Joł man, link nie dziala z prostej przyczyny, to jest stronka w ASP .NET i to w dodatku w URLu nie ma parametrow szukania. Podaj nazwe filtra, sam jestem zainteresowany co to daje :) Moze sobie wymienie, bede mial mega tuning :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 dni temu zalozylem filtr stozkowy Jacky Sport (czy jak to sie pisze) z dolotem z kolanek z NorAuto, a za rure posluzyla mi noga od stolu o przekroju 80mm z Leroy Merlin.

 

Jak dorwe aparat to zrobie foto i tu wrzuce, a co do tego czy to cos daje...

Jesli chodzi o moc czy moment, to wydaje mi sie ze ledwo ledwo lepiej sie zbiera z dolu, ale to moze byc placebo :) :) :)

 

Jedyna zauwazalna roznica to basowy dzwiek dobywajacy sie spod maski przy mocniejszym wcisnieciu gazu. Nawet fajnie to wyszlo, bo jak sie jedzie spokojnie (pedal gazu tak na 1/3) to nie slychac roznicy w porownaniu z seria, natomiast jak sie przycisnie gazu, to wydobywa sie taki dosc przyjemny dzwiek spod maski w zakresie 2000 - 4500 obrotow.

 

Koszty:

 

Filtr - 99zł

Kolanka - 3 x 24,99zł (jedno 90' jedno 45' i jeden lacznik elastyczny)

Noga od stolu - 28zł :)

 

Udalo mi sie wykozystac mocowania po starej puszce (taki gumowy pasek) wiec obylo sie bez jakichkolwiek przerobek pod maska.

 

Postaram sie dzis lub jutro zrobic foto i wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest tak ze sam filtr Ci da niewiele, ale jak chcesz potem dlubnac cos wiecej to juz taki filterek jest sprawa obowiazkowa. Ja nie zamierzam na tym konczyc, poprostu zaczalem od tego bo bylo to najlatwiej zrobic.

 

Postaram sie jakos dzis lub jutro po pracy pstryknac foteczki :)

 

[ Dodano: 2007-08-02, 20:55 ]

No i sa foteczki. Prosze bardzo. Moze nie jakos super profesjonalnie ale wydaje mi sie ze w miare ok, sami ocencie.

 

Caloksztalt

izi-2.jpg

I zblizenie

 

izi-4.jpg

 

I jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz fak ! :) Jestes moim fanem :PPP znaczy sie idolem :) Wyglada to dosc kozacko :> Jakbys w tym samym kolorze walna cale wnetrze komory silnika no to bylo by extra :) Jedyne co bym zmienil to te zaciski - zeby ich naciagow nie bylo widac lub bylo widac wszystkie :) Tak extra.

 

[ Dodano: 2007-08-03, 08:06 ]

PS: co to za osamotniona rura tam lezy?

PS2: podczas jazdy nie wala Ci sie to pod maska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wala sie pod maska, a jest to rura od fabrycznego dolotu, ktora doprowadzala powietrze z grila do tlumika szumow, a ze tlumik wyladowal w bagazniku to stwierdzilem, ze uzyjej jej do doprowadzenia swiezego powietrza prosto na filtr.

 

Ruraj jest dosc sztywna, a poza tym jest zaklinowana miedzy przewodami od klimy a stozkiem, takze nie wypada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!