Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Diagnostyka vag kkl i program xr25pc


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nikogo chętnego do podpięcia E7J w Warszawie, w przeciwnym razie byśmy wiedzieli czy clip go obsłuży. Clip obsługuje auta od 1996 roku, więc teoretycznie powinien coś zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip obsługuje auta od 1996 roku, więc teoretycznie powinien coś zdziałać.

Podobno działa, ale nie potrafi wszystkiego sczytać.

Mój mechanik ma komputer diagnostyczny Magneti Marelli i bez problemu łączy się z tym silnikiem.

Niestety komputer MM wypluwa tylko błędy numerkami, a nie wszystkie są opisane.

Może ktoś ma dostęp, do takiej numerkologii :)

Jest w menu, ale nie wiem czy zadziała?

Na screenie jest Fenix 5, a nie Fenix 3 :)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ściągam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam tylko nadzieje, że teraz poprawiony został błąd z wielkością okienka (próbowałem jakąś wersję i połowa okna programu była poza ekranem) i można je już dopasować do mniejszego ekranu.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fred, najnowszą wersję sprawdzałem na netbooku i jest niewygodna w obsłudze - nie dopasowuje się do ekranu i co chwilę, żeby przejść do innych opcji trzeba przewijać suwakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak piszesz można przewijać, a to już postęp w stosunku do tej wersji co testowałem :notacrook:

 

Póki co kicha po nowe wersje nie instalują się pod windowsem 2000. Lapa z XP mogę wziąć od kumpla ale znowu nie mam do niego końcówki do ładowarki samochodowej (aku w lapku praktycznie martwe).

Znowu pod górkę, ale coś pokombinuje <piwko>

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już dlaczego wyskakuje ten śmieszny komunikat.

Trzeba utworzyć katalog

C:\WEBSITE\CLIP\DEBUG

do którego należy rozpakować plik

DEBUG-Exaple.rar

znajdujący się w wersji 209

Nie sprawdzałem, po podłączeniu ale na "sucho" komunikat się nie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies..... ten program.

3 różne komputery i systemy, różne wersje tego wynalazku (115, 229 i 230) i żadna się nie instaluje (wywala komunikat, że wystąpił błąd i przepraszają za problemy <piwko> ). O ile problemy z w2k mogę zrozumieć, to już z XP za cholerę nie.

Nie będę ryzykował podpinania samochodu to takiego wynalazku, niby ma tylko odczytywać ale diabli wiedzą czy mi czegoś nie przestawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby miało mozliwość przestawienia to autor pewnie by chętnie udostępnił tą funkcję do zmiany parametrów <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już z XP za cholerę nie.

Te nowsze wersje wymagają jakiś bibliotek z VB .Net i chyba SQL-a. Niestety trzeba te wszystkie śmieci zainstalować. Tak np. było u mnie. Ciągle zgłaszał się problemem z stodle (czy jakoś tak) Po zainstalowaniu powyższych śmieci program ruszył i działa. Wywaliłem więc VB, .Net SQL, tzn. odinstalowałem. Program działa nadal.

Ba, nawet pobawiłem się fiszkami, przerabiając je na pl. Straszna robota, bo są na nich różne skróty i nie bardzo wiem o co chodzi. A samą przeróbkę trzeba robić za pomocą programu do edycji grafiki. Jak będę miał skończone to mogę wrzucać fiszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby miało mozliwość przestawienia to autor pewnie by chętnie udostępnił tą funkcję do zmiany parametrów <piwko>

Wiesz, skoro soft robi już szopki przy instalacji to ja nie wiem co będzie dalej, czy przypadkiem, z powodu kolejnego błędu, nie przestawi mi czegoś. Szkoda mi ryzykować, bo gdyby coś takiego faktycznie wystąpiło to dojście co zostało przestawione może być, co najmniej, cholernie trudne.

 

Te nowsze wersje wymagają jakiś bibliotek z VB .Net i chyba SQL-a.

Tylko najciekawsze jest to, że nie wiadomo co się dzieje, bo jest tylko wesoły komunikat w stylu "Wystąpił niespodziewany błąd, przepraszamy za problemy" :notacrook: . Poza tym wersja 115, czyli stara, też coś takiego wywala.

1 z systemów świeżo stawiany i zaktualizowany, więc problemy ze zleżałym systemem wykluczam.

 

Dla mnie soft skreślony, nie będę ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!