Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vtech ul. Bieżanowska proszę o opinie!


jazlo1

Rekomendowane odpowiedzi

jazlo1, a jakie ci przyrosty obiecali??? a tak pozatym to siedz przy nich jak ci robią zeby ci gotowca nie wgrali i powiedz ze interesujesz sie chiptuningiem i chciałbys widzieć i wiedzieć co i o ile podkręcili..., bo jezeli podbiją ci samo turbo to auto bedzie mocniejsze ale nie bedzie to to samo jakby całą mape zmienili łacznie z czasami i kontem wtrysku... poprostu chodzi o to żeby wykres momentu obrotowego był jak najbardziej płaski, bo jak bedziesz miał gwałtowne skoki momentu to ci sprzęgło siądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa przebiegla bardzo szybko bo gosc z ktorym rozmawialem mial drugi telefon i chyba rozmawial na dwa fronty ale dowiedzialem sie ile jest gwarancji,jakie sa terminy, jaka bedzie cena no i ile kuuni bedzie.powiedzial ze kolo 20.w poniedzialek zadzwonie jeszcze raz i dowiem sie wiecej szczegolow. aha kolek czy twoje zderzaki nabraly juz odpowiedniej barwy??jak tak to musze zobaczyc tego efekt.mamy taki sam lakier i jestem ciekawy jak ci dobrali albo dobiora kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazlo1, to spoko, poczekaj jeszcze z tym chiptuningiem chwilke , chyba ze ci sie bardzo spieszy, bo jak moze sprzedam felgi to zamówie nowe i akurat bede miał teraz kase na chiptuning, a pozatym to zadzwoń do TTC i sie dowiedz tam, bo jak powiesz bez faktóry to pewnie koło 1000zł weźmie, i to jest serio najlepszy koleś w okolicy i nie tylko...

 

OT

 

a co do zderzaków to straszna lipa z doborem, ale jak na 150 zł to jest super, w poniedziałek daję przód do profesjonalnego lakiernika i zobacze jak jemu wyjdzie...

 

END OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzwoniłem do G-LAB i powiedzieli że z Renault to jest różnie, ale próbują (ponoć połowa nie chce się zrobić) umówiłem się na czwartek na wirusa :) dam znać jak będzie po wszystkim i rzeczywiście taniocha :) jak będę miał wykresy z hamowni to wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie stronkę Masters'a http://www.tdi-tuning.pl/home.htm

 

Bardzo ciekawa, pouczająca i fachowa. Polecam też forum - kompendium wiedzy o chiptuningu.

 

Z tego co wiem Pan Marek bardziej ceni sobie VAGi, ale france na CR też już dłubał.

W oddziale Masters'a we Wrocku (Jetronic) wołają za czipsa bodajże 1600 PLN.

Teraz nędza z bryndzą w budżecie domowym, ale już po nowym roku... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

To ja może odgrzeję trochę "starego kotleta" żeby nie zakładać nowego tematu w kwestii chip tuningu w Krakowie.

Swoją Megankę 2.0DCI eksploatuję już co prawda 6 rok, ale jakoś do tej pory nie udało mi się jej jeszcze zawirusować. Ponieważ pomysł ten falowo do mnie powraca co jakiś czas, to postanowiłem wreszcie go zrealizować. W związku z tym trochę poszperałem, poczytałem i zasięgnąłem języka "tu i tam" i jako wynik tych poszukiwań wyszło mi coś takiego:

https://chiptuningpro.pl/

Koszt wirusa to 900zł (w tym 3 letnia gwarancja i ubezpieczenie).

Miał ktoś z was bezpośrednią styczność? Ewentualnie jakieś info z drugiej ręki też mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to wreszcie dopiąłem swego i po przeszło 5,5 roku użytkowania auta zrobiłem program. :mrgreen:

 

Dodatkowo przy okazji zdecydowałem się na wyłączenie EGR, no i muszę przyznać że różnica jest baaaaaardzo zauważalna.

Auto nie straciło nic ze swojej charakterystyki, a reakcja na wciśnięcie gazu poprawiła się w całym zakresie obrotów.

W sumie to nie wiem dlaczego zwlekałem z tym tak długo, bo przyjemność z jazdy oceniam na 150% w stosunku do serii.

 

Dzisiaj, albo jutro zrobię skan wykresu i wrzucę w temat o moim aucie (o ile jeszcze wisi w użytkownikach).

 

Marcin

 

Dzięki za ofertę, ale bardziej zależało mi na zrobieniu indywidualnego programu pod moje auto i moje preferencje, niż wgraniu "bezpiecznego gotowca"

 

Jak zwykle mam problem z dotrzymaniem terminu :P

Dołączam wykres.

post-29442-0-70194400-1468410590_thumb.jpg

Edytowane przez Michał80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A gwarancja co obejmuje? Bo wszyscy mówią, że jest to gwarancja, że program się nie wysypie, ale jak padnie turbo, czy sprzęgło to już nie ich wina tylko zużycie. To tak z ciekawości napisz proszę co masz w 3 latach objęte gwarancją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!