Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przelacznik ogrzewania tylnej szyby - wymiana


Rekomendowane odpowiedzi

hejka

 

mam kolejny problem , prawie wszytskie zaroweczki oswietlajace przelaczniki itd mi nie swieca, czesc juz jakos wymienilem ale mam problem z tymi , dokladnie z przelacznikiem oswietlenia tylnej lampy (ten sam problem podejrzewam bede miec z blokada drzwi itd). To ma jakas zarowke ?? i gzie ?? zdjalem przednie przyciski ale nigdzie nie wiidze tam zarowki , moze sie ktos orientuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy go nie rozbierałem. Albo jest w nim żarówka 1,2W bezcokołowa albo siedzi w nim żaróweczka identyczna jak w przełącznikach elektrycznego otwierania szyb. Maleńka ok 3mm średnicy i 5mm długości. Obstawiam jednak opcję pierwszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli opcja 1 to nawet lepiej dla mnie ....

a Tobie rozumiem przelacznik swieci tak ??? bo wlasnie kurcze mam problem z tym czy cos powinno swiecic czy nie , porpzedni wlasciciel zaniedbal to wszytsko w ogole sie dziwie jak widzial licznik oswietlajacy sie na 1 zaroweczcce :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozebrałeś go tak jak ja ;-) - urywają się zaczepy. Też mam ze szrotu :mrgreen:

najpierw jednak zanim go wyciągnąłem z wraku to zobaczyłem czy działa. Jak znajdę ten stary (gdzieś się wala ) to podeślę fotki.

Przyznam, że jak kupiłem autko to tak jak kolega walczyłem z ciemnościami - swoją drogą jak tak można jeździć bez oświetlenia wskaźników :evil: Ja w sumie wymieniłem 15 żaróweczek łącznie z zegara. Szkoda, że nie było wtedy diodek na rynku bo bym już miał po kłopocie ;-) Teraz jedna mi się już przepaliła (podświetlenie wskazówki temp.) ale czekam z rozbieraniem na kolejne bo jeszcze ją widzę ;-) :) Jak już rozbiorę to wymieniam na diodki - już kupione ;-) a nawet sam zrobiłem kilka ;-)

 

[ Dodano: 2006-12-28, 10:39 ]

A więc tak :!:

Rozebrałem ten przełącznik i znalazłem żaróweczkę.

Przyznam, że sprytnie ją schowali ;-)

Niestety dalej twierdzę, że ciężko będzie rozebrać

ten włącznik bez jego trwałego uszkodzenia a konkretnie bez uszkodzenia zaczepów

mocujących włącznik (czarny klawisz) z częścią przezroczystą.

A teraz kilka fotek: FOTKI TRZEBA ZACZĄĆ OGLĄDAĆ OD DOŁU

Najpierw cały włącznik a potem jak się go robiera - wkleiłem odwrotnie i nie chce mi się już zmieniać :)

W__cznik_031.jpg

W__cznik_030.jpg

W__cznik_029.jpg

W__cznik_028.jpg

W__cznik_027.jpg

W__cznik_007.jpg

W__cznik_024.jpg

W__cznik_006.jpg

W__cznik_003.jpg

W__cznik_001.jpg

W__cznik_036.jpg

W__cznik_035.jpg

W__cznik_033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!