Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lampy przednie firmy TYC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś miał do czynienia i zna z autopsji opinie nt jakości tych lamp ?

Koszt 1 to 240zł. Muszę wymienić dwie u siebie stąd też cena kusi. Używana Hella kosztuje 300zł niby nie wielka różnica ale jednak nie wiem jaki rok produkcji ani nic.

 

Nie wynika to wprost z treści dlatego zaznaczam iż chodzi o lampy przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej wstawić od SCIIphII LEDowe?? sam nad takimi myślę, bo te pedalskie różowe są fatalne kolorystycznie.

czekam tylko na 100% informację, że LEDy będą dobrze pracować z SCII <2006 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Już poprawiłem treść ale chodzi mi o lampy przednie a ty piszesz o tylnych. Co do LEDowych do tyłu to pasują - musisz jedynie przerobić sobie wtyczkę bo jest inna.

Nie cytujemy posta w całości, pisząc bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. :mrgreen:- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam tylko na 100% informację, że LEDy będą dobrze pracować z SCII <2006 roku

Mogę tą informację w 100% potwierdzić. Jeden warunek musi jednak być spełniony. Lampy musisz zakupić kompletne, ponieważ różnią się wkładami z cokołami żarówek. Gniazda i kostki przyłączeniowe z instalacji są identyczne, jak również kołki do mocowania w karoserii i rozstaw śrub mocujących.

Miałem odwrotną sytuację, czyli w sceniolu drugim była wstawiona jedna lampa przedliftingowa, bez LEDów i z białą, wielką wstawką w kloszu. (odpowiednik tych różowych)

Wystarczyło tylko podmienić na właściwą, przekładając kompletną lampę.

Reasumując- jeśli podmiana jest możliwa w jedna stronę, powinna i w odwrotną.

Jeśli była by taka konieczność, mogę zrobić fotki starszej i nowej lampy, ponieważ jeszcze te zdemontowane posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipi rozumiem :mrgreen: ale myślałem, że może nie brałeś pod uwagę "lepszych" lamp w stosunkowo niewiele większej cenie.

ZTCW rozmiarami pasują

 

gojgien lampy LED tylko w komplecie. ostatnio umknęły mi prawie nówki za 200 PLN/kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!