Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CB - zakłócenia


mlopus1

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie pisałem o antenach tylko o ich montażu

W mojej Megance 16V mam zamontowaną antenę w otworze z tyłu dachu (kombi)

Najczęściej używam anteny SIRIO MEGAWATT 4000 (ma ponad 2m) z radiem President WILSON

I z COBRĄ 29 z witaminą

Pisząc wcześniejszy post nie miałem zamiaru ,,się mądrować ,, tylko doradzić na podstawie własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam!

Proszę o pomoc.

Co trzeba zrobić by pozbyć się fatalnych zakłóceń w radiu przy włączonym silniku!

Są tak silne, że nic nie słychać tylko np. pracę dmuchawy lub wycieraczek!

Radio podłączałem w różny sposób tzn pod akumulator bezpośrednio, pod bezpieczniki, a teraz mam pod instalację radiową i też nic się nie zmienia.

Co tu zrobić?

Trzeba kupić jakiś filtr?

I w którym miejscu go zamontować?

Czy można go zrobić samemu?

I czy ktoś ma schemat?

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Megane, ojciec w Lacetti (diesel) Yosana 120, po stuningowaniu (chodziło o to, że ucinało dobrze słyszalen komunikaty, znana dolegliwość i łatwe rozwiązanie tego problemu - samemu z 2zł, a że nie umiem lutować 20zł). Teraz o filtrach w tym radiu. W Megane miałem alana 102 - nie szło używać, ojciec miał presidenta johnny 2, potem 3, było słychać i turbine i wycieraczki i takie pierdoły, od kiedy ma yosana, w końcu ma cisze w aucie. Także filterki w tym radiu są dobre, nawet jak nie masz ekstra nateny (u mnie Sirio T3-27 na magnesie, u ojca AS 100 na magnesie). Pozdrawiam - taka moja opinia, że nie kupie radia z ASQ, bo i tak lepiej sobie samemu przykręcić, a nic mniejszego i bardziej poręcznego niż yosan nie ma i nikt mnie nie namówi na inne presidenty... No chyba że te stare, ale to nie wspominam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!