Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem, dzisiaj patrze i nie świeci rejestracja, do tej pory było tak że czasem świeciła, czasem jedna a jak się klepnęło w lampkę czy klapą to wszystkie albo zaś jedna. Ale zawsze jakaś się świeciła <szukaj> Tak było odkąd auto kupione w maju tamtego roku.

Nie wiem czy przez te mrozy już na dobre to nie padło.

 

Miał ktoś coś podobnego ? najbardziej bym obstawiał wtyki czy coś. i pytanko, jak się do tego dobrać, są jakieś zatrzaski czy coś trzeba rozkręcać ? Jeszcze się nie przyglądałem bo teraz w nocy zauważyłem że nie świeci więc tak spytam się przy okazji <ok>

W weekend albo po weekendzie będzie się trzeba zabrać za to.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś jaką masz wersje nadwozia :-( w htb lampka jest w klapie i zeby je wyjac wystarczy sprawna dłoń/palce ewentualnie można się wspomóc płaskim śrubokrętem - podejrzewam że wyczyszczenie styków (lubi się tam zbierac woda - kiepskie usczelnienie) lub wymiana żarówek rozwiążą Twoj problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Nie wiem czy opanowałeś już problem z oświetleniem rejestracji, a jeśli nie to miałem taki problem który rozwiązałem poprzez demontaż całej listwy z oświetleniem bo oprócz zaśniedzenia styków przez wodę w jednej z żarówek to w drugiej całkowicie przerwało połączenie na przewodach! Winna jest pseudouszczelka między karoserią ,a obudową (listwą) żarówek (przycisku do otwierania klapy) która z czasem przepuszcza cały syf spływający po klapie! Niestety aby odkręcić tą listwę trzeba wpierw ściągnąć wewnątrz całą osłonę klapy! a potem 4 śrubki i masz na wierzchu(oczywiście jeszcze rozłączamy wtyczki elektryczne oświetlenia i otwarcia klapy bagażnika! Powodzenia nie jest to trudne zwłaszcza że jest coraz cieplej! Pozdr. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!