Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

odpalanie


waldec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zima minęła ,wiosna już jest a tu takie coś .Otóż problem pojawił się gdy na rezerwie zostawiłem auto na 1.5 h ustawione przodem pod górkę .Gdy wróciłem i chciałem odpalić to kręciła, jak normalnie miała to w zwyczaju tylko zaskoczyć nie chciała .Pomyślałem że za niski stan ON to ją na równy teren zepchnąłem , a tam nadal nic a cały czas kręci.Pod pompowałem gruszką i po chwili zapaliła .Tylko że problem został,kręci ale łapie za którymś razem. Odpowietrzałem wtryski i nic .Może to będzie wskazówką, jak zaczyna łapać to nie od razu tylko tak jakby się rozpędzała coś podobnie jak te stare traktory odpalane na "gruchę". Zaraz pójdę sprawdzić świece ale co to da ?jeżeli są dobre .Aha po odpaleniu pojawia się WIELKA czarna chmura

 

[ Dodano: 2011-03-22, 19:43 ]

Widzę że odpowiedzi walą się jak woda na koło młyńskie :P Ale wiem coś już więcej .Otóż powstała rysa na jakimś tłoczku czy też czymś podobnym w turbinie,objawą jest schodzenie paliwa odpływem wyciąga wszystko z pompy.Teraz mam pytanie czy do megi pasuje tylko pompa od renault czy może być z innego auta które ma pompę Bosh.Acha przestawił mi się sterownik, jak? to tego ja nie wiem może mechanik w kulki wali i nie chce podać prawdziwej przyczyny .Ale megi odpala ,a dzisiaj założyłem zaworek zwr. na odpływ i zobaczę rano jak będzie.A co sądzicie o pompie wtryskowej za 450 zł sprawnej, to od dobrego kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!