Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lewe światło nie świeci, żarówka czy cała la


Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj jechalem na światłach drogowych chwilę( czyli długich) i gdy zmieniłem je na mijania nagle lewy reflektor przestał świecić , wysiadłem bo miałem już tak raz i myślałem że wystarczy puknąć w lampe i zacznie ale tym razem niestety nie, i problem jest taki gdy włączam drogowe to normalnie świecą oba ale gdy zmieniam na mijania to lewe światło nie świeci i pytanie takie, czy to tylko żarówka czy cała lampa? obstawiam ze żarówka ale jestem po prostu ciekaw?? i ile kosztuje taka żartówka/lampa?<ok> z góry dzięki za odpowiedzi i chciałem zaznaczyć że meganka z 2004 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamel a przy drogowych świecą oba mijania bo z twojej wypowiedzi można różne wnioski wyciągnąć. Bo światłą mijania i drogowe w megankach II są na 2 żarówkach w każdej lampie. I jak włączysz drogowe to one świecą razem z światłami mijania.

Idź do sklepu poproś o żarówkę H7 i będziesz wiedział ile ona kosztuje. Ceny zaczynają się od 15 zł w górę w zależności od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że długie mam oba a mijania lewe nie działa czyli to od kierowcy. i która padła zarówka ta większa)tzn w takim kolszu jak by) czy ta mniejsza? i jak się nazywa ta żaróweczka H7?<ok>

Przy okazji zapytam też jakie kupić? chciał bym kupić takie trochę mocniejsze tzn żeby dawały dłuższe światło bo wieczorami nie jest to światło zbyt długie.

I mam jeszcze jedno pytanie koledzy mówili że można wymienić to na jakąś żarówkę co da bardziej białe światło które oczywiście bardziej mi się i podoba i tu mam pytanie jakie radzicie? i w jakich cenach są oczywiście za dwie bo zamierzam wymienić zarówno tą spaloną z lewej strony jak i z prawej ponieważ ktoś pisał że nalezy obie wymieniać:( więc czekam na sugestie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak się nazywa ta żaróweczka H7?<ok>

A umiesz czytać co ktoś do cię piszę :(

Idź do sklepu poproś o żarówkę H7 i będziesz wiedział ile ona kosztuje. Ceny zaczynają się od 15 zł w górę w zależności od producenta.
Przy okazji zapytam też jakie kupić?

Opcja :( o której mówi regulamin forum i będziesz wiedział.

Jest spory temat o żarówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męcze się z tym zakładaniem już 2h;/ jak od strony kierowcy poszło jako tako to od pasażera jest wszytsko ok włożyłem żarówkę tylko nie wiem jak ten koszyczek taki zapiąć tzn ten metalowy drucik tak pokrzywiony;/

 

Zrobione... Mimo że nie tak jak powinno się ale wykombinowałem jakoś, a teraz mam pytanie bo postojowe mam popalone obydwa;/ jakie kupić postojowe? ktoś oisał o Blue Vision? jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!