Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grand Scenic 1.9 - prośba o opinie


ZbigN

Rekomendowane odpowiedzi

ma bardzo rzsdko spotykaną rzecz - przednie czujniki parkowania oraz chlapacze w oryginale ;) owiewki to chyba szpan jakiś :-D ma też podgrzewane fotele ;)

zagłówek tylni prawy (środkowy rząd) jakiś pognieciony - może był fotelik.

poza tym wydaje się być bardzo bogatą wersją :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem juz oba. Pierwszy ma w historii kilometrazu dziure - w 2009 roku widnieje 1km, potem 90kkm, a przedtem było ponad 100kkm. I to mnie martwi. Sprowadzony, jakby kombinowane?

Drugi ma ryse po stronie kierowcy dłuuugą. Malowanie zderzaka tez chyba nie fabryczne. Pan komisant wycenia go na 40tysi PLN :-D Sprowadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1) ceny i przebiegu nie sprawdzam, bo wiadomo...

2) ogólnie nie ma się do czego przyczepić - auto wyposażone bogato, chociaż na full wypas nie ma np. szyberdachu

3) zastanawia mnie tylko jedna rzecz - fotka 6, napis na wyświetlaczu "WYJMIJ KARTE". fotka 9, napis na wyświetlaczu jest... po francusku. czyli co - w międzyczasie zmienili menu? co jeszcze więc zmienili i po co?

4) to model SCII PhII

5) opis:

-SYSTEM NAGŁOŚNIENIA HI-FI

jest bardzo przesadzony :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka ładna, kilka takich widziałem. Fotele nie wygladaja na wysiedziane, może i prawdziwy przebieg.

 

Co do tekstu na wyswietlaczu: samochód z Niemiec (przynajmniej tablice to sugerują) a napis o hamulcu po francusku, o karcie po polsku, ciekawostka.

 

Ogólnie wygląda ładnie, ale zbyt duży kawałek ruru wydechowej chyba wygląda spod zderzaka, brak emblematu Renault (blablabla, fachowcy zaraz mnie zjedzą :-D ) na pokrywie bagażnika. Sprzedawca też chyba nie wie co sprzedaje-źle podana moc silnika. Następny element to cena, niby opisane brutto, ale obawiam się że okaże się być netto, prawdopodobnie trzeba jeszcze dodać koszty papierologii przygotowawczej do rejestracji, możliwe że sprzedawany "na Niemca" (sądząc po tablicach, ale może się mylę).

 

Brak fotografii silnika oraz bagażnika, czyzby coś sie tam źle działo?

 

Ze zdjęć ciężko na 100% stwierdzić czy są naklejki (przezroczyste) przed tylnymi kołami, wydaje mi się że po obu stronach ich brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis auta zredagowany przez zawodowca, wszystko super, naj i w ogóle okazja. Wygląda ładnie, pokazane to co uważane za słuszne. Ani środka ani komory silnika. Po wpisaniu w "wujka googla" napisu z tylnej klapy otrzymałem taki rezultat: http://www.europages.pl/GROEP-SCHREVENS-VILVOORDE/bcg-EUR-BEL031089-00101-25-xx/wiadomosci-biznesowe.html . Ciekawe czy auto jeździło jako firmowe czy używał go pracownik? Ale przebieg aut z Belgii nie jest taki niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!