Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grand Scenic 1.9 - prośba o opinie


ZbigN

Rekomendowane odpowiedzi

 

Świeci się SERVICE z tekstem "CHECK PARKING BRAKE" - czyli już wiadomo, że hamulec elektryczny nie dziła. Naprawa w ASO jak kiedys pytałem 2500pln. Nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świeci się SERVICE z tekstem "CHECK PARKING BRAKE" - czyli już wiadomo, że hamulec elektryczny nie dziła. Naprawa w ASO jak kiedys pytałem 2500pln. Nie wiem jak teraz.

Teraz podobnie :)

Odświeżę temat.

Znalazłem kolejnego Scenica - krótszego, na długie u nas trudne łowy.

http://otomoto.pl/renault-scenic-scenic-1-9-dci-klima-abs-cz-C18463297.html

W rzeczywistości dobrze sie prezentuje, małe ślady użycia, podobno przod i błotnik malowane. Po włączeniu AIRBAG CONTROLLER + SERVICE. Podobno akumulator był wyłaczony i to stąd (?). Komis sprowadza mnóstwo aut z Francji, ale hurtem. Silnik 130KM FAP, zastanawiam sie czy warto się pakować, no i ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu AIRBAG CONTROLLER + SERVICE. Podobno akumulator był wyłaczony i to stąd (?). Komis sprowadza mnóstwo aut z Francji, ale hurtem.

To raczej od braku poduszek po dzwonie.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy po wyłączeniu aku nie miałem takich napisów. Sorry, ale co to by było za auto, gdzie po wymianie aku trzeba by jechać do ASO na kasowanie błędów? Tego nawet francuzi by nie wymyslili. Coś jest spieprzone. Ze względu na mnóstwo elektroniki, która normalnie czasami płata figle - bym z tego zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sieci wyczytałem, że ten błąd z poduszkami często generuje nie stykająca złączka pod siedzeniem kierowcy.

 

Dziś sprawdzałem kolejny pojazd z Allegro po VIN. Przebieg na konsoli 80-kilka tysięcy. Przebieg w historii - prawie 180 tys w 2008 roku. Silnik 1.5dci 732, rocznik 2005. Widać silnik daje radę :) tylko boje się że ja nie wytrzymam.

 

I małe PS. po podejściu do kilku Grandów - problem z hamulcem automatycznym w tym modelu zdaje się bardzo częsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!