FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Problem z doborem świec. - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Megane I phI
Problem z doborem świec.

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Leon1982 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:1.6
  • Przebieg (tys.km):118000

Napisano 15 sierpień 2007 - 10:43

Witam,
Wiem, że temat świec był już poruszany ale mam nietypowy problem z doborem świec.
Niedawno stałem się posiadaczem Meganki, wyminiłem rozrząd, filtry, płyny itp. Zostały mi jeszcze świeczki. Nie wiem jadnak jaki model do mojego autka. Megane classic, marzec '97, silnik: 1,6 , 66 KW, K7M 702, podałęm te wszytskie parametry w sklepie a gośc mi mówi że z NGK ma 3 rodzaje świec. Różnią się ciepłotą i przerwą. Któe mam wybrać. Na silniku mam jakąś nalepkę, że przerwa powinna być 9 a w katalogu przynajmniej po dacie produkcji wychodzi, że 8 . Sprawdzałem na stronie NGK i rzeczywiście ich katalog tak pokazuje. Dodam jeszcze tylko, że zamontowałem gaz. Ktoś wie jakie świece powinny być ok do tego zestawu?
Z góry dzieki,
Pozdrawiam,
P.S. Oczywiście świece nie muszą być NGK ale na takich jedziłem w poprzednim aucie Nubira z gazem i były całkeim OK. Pytałem o Eyquem ale w mojej mieścinie nawet nikt o nich nie słyszał :) . Co począć?
[kolego a użyłeś opcji szukaj? był temat w którym wpisywaliśmy jakich świec używamy w naszych autkach, z tego względu twój zamykam] -Robak
0

Sprawdź:

Części samochodowe

Samochody używane

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1