Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Fotel kierowcy a fotel pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Otóż posiadam to auto i zastanawiam się nad jednym. Fotel kierowcy ma tylko dwie funkcję a fotel pasażera ma cztery i tu się zastanawiam czemu fotel pasażera jest lepiej wyposażony od fotela kierowcy? Możliwe jest że była taka opcja auta? Czy może to był anglik? Tylko jak to sprawdzić.

Jeśli napisałem w złym temacie to przepraszam ale jestem nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę jak go zdobyłeś, kiedy. Najprościej podjechać do serwisu, okazać dowód rejestracyjny i powiedzą Ci na jaki rynek był wyprodukowany. Wczoraj w innym poście pisałem, pod Radomiem wpadł mechanior handlarz, który z synem i żoną kupował angole, kupował jednocześnie doszczętne rozbitki z Niemiec, Polski czyli lewo-kierownica, robił przeszczepy wspawując kompletne pola numerowe. Sprzedawał jako sprowadzone z Niemiec czy Francji, bo nikt z za granicy nie jest w stanie sprawdzić w jakim stanie kupił (złom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go od rąk pierwszego właściciela z Polski(żaden dealer) który jeździł rok tym autem po naszym kraju, a ten wcześniej go kupił w Hiszpanii bo mam nawet papiery. A czy jest możliwe że akurat ten kto kupił auto z salonu mógł sobie zażyczyć taką opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś dywaniki i gąbki w miejscu gdzie pasażer ma stopy (strzałka na zdjęciu) jak jest tam zaspawana dziura po kolumnie kierowniczej to znaczy że był anglik jeżeli nie to znaczy że ktoś wymienił fotele z anglika.

post-3001-1303493379_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, sprawdź dobrze, bo może rzeczywiście obecnie jako kierowca siedzisz na byłym miejscu pasażera. Ja miałem Megane II kupione w polskim salonie w najbogatszej wersji luxe privilege i fotel pasażera można było tylko przesuwać do przodu/do tyłu oraz pochylać oparcie bardziej/mniej, a fotel kierowcy dodatkowo jeszcze regulowal się góra/dół (dźwignią z lewej strony), a oparcie miało pokrętło z prawej strony do "wypychania" na wysokości części krzyżowej kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go od rąk pierwszego właściciela z Polski(żaden dealer) który jeździł rok tym autem po naszym kraju, a ten wcześniej go kupił w Hiszpanii bo mam nawet papiery.

A co za problem jest kupić anglika, potem rozbitka z Hiszpanii z papierami i zrobić przeszczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz wezmę się za to i sprawdzę czy rzeczywiście mógł to być anglik.

 

[ Dodano: 2011-04-23, 11:06 ]

Rozebrałem to i jakoś nie zauważyłem tam żadnej dziury zaspawanej jeśli powinna być dokładnie w tym miejscu co na zdjęciu. Istnieje może jeszcze jakaś inna możliwość żeby to sprawdzić? A w serwisie orientujecie się ile może kosztować sprawdzenie na jaki rynek było auto wydane?

Chyba że rzeczywiście mogły być fotele przekładane z anglika bo innej możliwości zamontowania by wtedy nie było ponieważ mam poduszki boczne w fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w ASO za darmo jest, szczególnie że twoje auto i VIN twój więc możesz poznać historię auta, jakbyś chciał kupić to pewnie by nie wszędzie powiedzieli ze względu na jakąś ochronę danych itd. :-D ale jak jesteś właścicielem to masz prawo poznać wszystko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem, nie sprawdzasz w tym samym serwisie co kupione auto. Zadzwoń do Grudziądz lub Bydgoszczy, mnie wszystko powiedzieli na telefon. A na marginesie, do tej pory czytało się na forum, że nie powiedzą jak nie jesteś właścicielem a chcesz kupić, teraz :shock: nie mówią bo kupiłeś :-D :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń lub pisz do serwisu w Wawie,ja wysłałem maila do serwisu i Pan,odpowiedział mi na wszystkie zadane pytania bez żadnego problemu,swoja droga bardzo kompetentna osoba,zasugerował nawet ze zbliża mi sie termin do wymiany rozrządu,podał cene z rabatem,nie wiem czy moge tu podać namiary bo może ktoś odebrać to za reklame (nie mam nic wspólnego z tym serwisem) ale myśle ze takie podejście do klienta zasługuje na pochwałe,oby wiecej takich ludzi w serwisach.

To jest namiar

Michał Lewandowski

 

Specjalista ds. Marketingu

 

KONCESJONER RENAULT

Dyszkiewicz Sp. z o.o.

Ul. Warszawska 84

05-520 Konstancin k. Warszawy

 

Tel: 22 754 51 21

Tel: 22 754 11 33

Fax: 22 754 11 88

Email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!