Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sterownik zamka centralnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem i podłączyłem sterownik zamka centralnego do megane coupe z 98r. Po podłączeniu i wciskaniu przycisku na nowym pilocie działają tylko kierunki (sygnalizacja otwarcia i zamknięcia), nie zamyka ani nie otwiera drzwi. Może ktoś da mi jakąś wskazówkę co można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde masz manuala jak podłączyłem alarm ,możesz na tym bazować wszystko jest w dziale download . Sterownik podłączałeś pod przycisk na konsoli czy podłączałeś się pod wiązkę w lewym rogu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałęm podłączyć pod przycisk też nie działa, tylko te kierunki działają. poza kabelkami do kierunków sprawdziłem wszystkie tzn podłączałem pod żarówkę i nie zaświeciła się. uszkodzony sterownik czy ja coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie robisz ,w przycisku masz dwa kabelki jeden od zamykania ,jeden od otwierania ,niewiem też czy twoja centralka steruje masą,czy też "+" ,robiłem centralny ,plus alarm w nie jednym aucie ,ale tu trzeba konkretów . jaki masz dokałdnie model centralki,masz jakiś schemat ,którym się wzorowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kontrolkę pod przewody od centralki sterujące zamkiem. Może problem w samej centralce. Jak podłączysz to sprawdź czy kontrolka zaświeci się jak będziesz zamykać lub otwierać pilotem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji napisane jest ze +. mase podłączyłem do śruby, która jest przykręcona do karoserii auta. przewód zasilający podłączyłem do czerwonego kabla na kolumnie kierowniczej, a zamki do różowego i fioletowego. moge wysłać panu na maila obrazki które dostałem przy zakupie sterownika. czy możliwe jest ze jeżeli centralka steruje jednak masą a ja podłączylem ją do plusa to kierunki działają a siłowniki nie?

 

[ Dodano: 2011-04-22, 21:15 ]

Podłącz kontrolkę pod przewody od centralki sterujące zamkiem. Może problem w samej centralce. Jak podłączysz to sprawdź czy kontrolka zaświeci się jak będziesz zamykać lub otwierać pilotem auto.[/

zrobiłem tak i nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnąłem tego manuala i przeglądam. według mnie uszkodzony jest ten sterownik bo żaden kabel oprócz tych od kierunków nie zapala żarówki jak ją podłączam

 

[ Dodano: 2011-04-22, 21:35 ]

wszystko podłączone mam jak w manualu. czy możliwe jest ze podłączyłem za słabo mase i dlatego działają tylko kierunki a w pozostalych kabelkach nie ma zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby się przepalił to chyba nie działałby w ogóle a przecież kierunkami miga jak zamykam i otwieram pilotem. spróbuje jeszcze dziś odłączyć kierunki i podłączyć same siłowniki może to coś da. Podłączyłem ogólnie trzy kabelki do akumulatora, jeden do masy, dwa do kierunków i dwa do siłowników, może jeszcze coś mam połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!