Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

interfejs clip za 40zl


Rekomendowane odpowiedzi

witam

czytalem kilka tematów ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na pytanie

czy jest sens wydawac te 40zl na kabel tego typu, jakie mozliwosci mi on da?

http://moto.allegro.pl/ddt-2000-interfejs-...1533463935.html

 

co byscie mogli polecic, moze byc cos drozszego, do diagnostyki renault megane II phI 1.5dci?

czy programy do tego typu kabli sa dostępne w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

To moze ja sie podepne w temat kolegi

Posiadam dokladnie ten sam kabel od tego samego czlowieka ktory wbrew opisowi z allegro nie potrafi nic pomoc

 

Podpinam kabel,robie test ''all''

Niby sprawdza wszystko po kolei ale przy kazdym czujniku wyskakuje ''No ecu fail function np abs''

Jestem nowy wiec moze ktos by mi podpowiedzial czy w ogole tym kablem cos zdiagnozuje czy kupilem poprostu szmelc?

 

Posiadam Megane 2007r phase2 1.5dci

 

z gory dzieki za pomoc i wyrozumialość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w megane II nic nie zdziałasz tym kablem, tak jak wyżej pisze Nel - tylko elm 327. Reszta kabli to już droższe zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

 

Chcialbym kupic taki interfejs do swojej Megi: ELM 327, wedlug porad na forum bedzie potrafil odczytac bledy. Jaki soft jest potrzebny zeby polaczyc sie z komputerem w Renault, mam doswiadczenie ale z grupa VAG.

 

Drugie pytanie, troche off-top: jak sie nazywa serwisowy soft z Renault do odczytu numeru czesci (taka ETKA dla VW/Audi)?

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie odświeżam temat. Musze kupić sobie jakiś moduł diagnostyczny do M2 PH1 CC 2003. Powiedzcie mi jakbym chciał coś ciut lepszego niż "ELM 327" to co jest półkę wyżej? Dopiero CLIP za 400zl czy jest jeszcze cos pomiędzy Clipem a ELM327?

Przykładowa aukcja ELM http://allegro.pl/elm-327-1-4b-elm327-najnowszy-2012-obd2-diagnozapl-i2701839691.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zakupiłem dzisiaj ELM 327 1.4b (podobno wersja "b" z jakims poprawionym błedem). Na liczniku wyswietla mi sie bład poduszki powietrznej (uszkodzona jest wtyczka pod fotelem pasażera-wiem o tym).

Podłaczylem ten kabel do auta i scantoolem jestem w stanie zczytac jakies parametry. JEdnak nie jestem w stanie odczytac zadnych błedów-tzn nie pojawiają się żadne-pomimo tego ze pali mi sie lampka od poduszki.

Próbowalem podłaczyc sie tym kablem do pcmscan'a ale przy najlepszej konfiguracji udalo mi sie osiagnac taki rezultat: 104: Error detecting OBD-II protocol. (diodki na module mrygają po czym wywala sie bład)

 

Realscan'em nie moge sie wcale podłączyc. Podłaczylem sie do tego kabla przez putty i udalo mi sie wyswietlic wersje "1,4b". Predkosc ustawilem na 38400, bez kontroli przeplywu, COM1.

 

Z tego co mi sie wydaje to pcmscan jest najbardziej zaawansowanym softem tego typu- czy moge prosic was o pomoc przy połaczeniu z tym programem?

 

Czy ewentaulnie polecacie jakis inny program?

Edytowane przez Krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!