Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie Bagażnika - Rejestracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dziś własnie chciałem wymienić sobie żarówkę w klapie bagażnicka oświetlające tablice (megane II 2006) i nie dość że złamałem plastik ochranijący żarówkę to na dodatek coś sie stało z całą elektryką. W tej chwili nie działaja obie żarówki w bagażniki i jeszcze przednia posojówka po prawej stronie oraz świało tylene również po prawej stronie stronie, oczywiścir próbowałem zmienić zarówki ale nic nie pomagało, poźniej spardziłem bezpiecznki i tez są dobre... Moze miał ktos taka przygodę i wie co sie mogło sptac !!

 

pozdramiwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzięki za odpowiedzi, szperając po forum dowiedziałem się że jest również drugie miejsce gdzie są bezpieczniki (pod klapa silnika po prawej stronie) czytajac posty dowiedziałem się że tam powinny znajdować się bezpieczniki odpowiadające za pozycyjne. Nie wiem tylko czy również w tym miejscu są te odpowiedzialane za podsietlenie klapy bagażnika czy jednak są wewnatrz i to ja źle sprawdziłem czy wszystkie działają...

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Szukałem jakiś schematów wymiany bezpieczników w megance 2 na forum, ale nie znalazłem jakoś sensownie opisanych.Może ma ktoś z Was opis jak to zrobić ... krok po kroku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie jakie bezpieczniki chcesz wymieniać??? A co schematu to jest prosty wyciągasz stary i w jego miejsce wkładasz nowy o takim samym prądzie jaki miała stary bezpiecznik. Żadna filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

problem jest w tym że jest ten bezpiecznik w komorze silnika, przynajmniej tak przeczytalem z opisu ze tam powinien sie znajdowac. Problem polega na tym ze nie wiem jak krok po kroku rozkrecac kolejne elementy zeby dostac sie do tych bezpiecznikow

 

pzdr

 

Napraw klawiaturę bo jakiś problem z klawiszem Alt masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem lewą żarówkę mijania. Po wymianie nie świeciła kontrolka na tablicy, okazało się, że bezpiecznik. Jest oddzielnie od lewej i oddzielnie do prawej. Szkoda tamtej żarówki bo wyrzuciłem. Szukaj dobrze, może się poluzował, tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

niestety sie nie poluzowala, ale juz wymienilem beziecznik najgorzej bylo wyjąc cały moduł z bezpiecznikami ... :) ale ze 3 godziny roboty i sprawa załatwiona ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

Nie chce zakładać nowego tematu dlatego odświerzam ten ,bo nie uzyskałem intereującej mnie odpowiedzi.Jestem świerzakiem na forum i szcześliwym posiadaczem megane II i już mam problem ze światełkami. Konkretnie problem zdiagnozowany ,a konrtenie bezpieczniki w komorze silnika. I pytanie jest takie jak dostac sie do tego modułu z bezpiecznikami ,bo nie chce nic połamać. Z góry dzięki i pozdrawiam całą ekipe forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!