Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault scenic II światła problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż nie działają mi światła cofania i prawe przeciw mgielne a od wczoraj przestały działać światła postojowe z prawej strony reszta świateł jest sprawdzałem żarówki są porządku nawet wkładałem nowe dla pewności i dalej nic patrzyłem bezpieczniki są dobre oraz patrzyłem kontrolką czy dochodzi prąd na tylnią lampę to na światła do jazdy dochodzi natomiast do cofania już nie może ktoś pomoc? miał ktoś podobny problem...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

5.7 Użytkownicy forum muszą stosować się do zasad gramatycznych, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli, pełnym zdaniem. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.

 

Przeczytałeś chociaż to co wysłałeś :)

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam. od niedzieli użytkuję megane 2 i potrzebuję Waszej pomocy:

- nie dzialają światla wsteczne, wiem że może to być czujnik, pytanie gdzie on jest?

- prawy kierunkowskaz przyspiesza kiedy wciskam hamulec, kiedy nie naciskam hamulca kierunek miga z normalną częstotliwością

- po wciśnięciu hamulca nie zapala się prawy stop tylko przeciwmgielne, lewy i trzecie światlo stopu zapalają się prawidlowo.

żarówki sprawdzone, dzisiaj sprawdzę bezpieczniki. proszę o wskazówki na co zwrócić uwagę. jeżeli post napisalem w zlym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie

Edytowane przez bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy kierunkowskaz przyspiesza kiedy wciskam hamulec, kiedy nie naciskam hamulca kierunek miga z normalną częstotliwością

- po wciśnięciu hamulca nie zapala się prawy stop tylko przeciwmgielne, lewy i trzecie światlo stopu zapalają się prawidlowo.

 

Brak masy w tylniej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. problem byl wręcz śmieszny. "mechanik" który to skladal odwrotnie zalozyl wtyczki. ten problem mam z glowy. mam jeszcze prośbę o wytlumaczenie jak dziala czujnik zmierzchu czy jakoś tak, który wlącza światla po zmroku, bo kiedy wczoraj uporalem się z tylnymi światlami to bylo już ciemno i nie moglem wylączyć przednich światel wylącznikiem przy kierownicy, gasly tylko po zgaszeniu silnika. czy to ma tak być bo wydaje się troche dziwne! dzięki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz włączone automatyczne światła to po ciemku ich nie wyłączysz. Dopiero jak zgasisz ślinik to gasną. Jak wyłączysz je manetką to jak jest widno to nie świecą (i mandat).

Jak masz wyłączone automatyczne światła to po wyłączeniu ich manetką gasną.

Aby wyłączyć/włączyć automatyczne światła trzeba przytrzymać przycisk na manetce od świateł.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!