Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Demontaż całego uchwytu drzwi Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem tutaj od niedawna na forum, czytałem już dużo postów dotyczących złuszczenia farby na uchwycie drzwi(wewnątrz). Ale chyba Wam z reguły schodzi farba na zewnętrznej stronie uchwytu mi natomiast od strony tapicerki drzwi. I mam pytanie jak zdemontować cały ten element bym mógł go pomalować albo okleić folią. Gdzie są jakie śrubki co należy odłączyć itp.

 

PS. Lepsza folia czy lakier?

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Też mam ten problem, czy wystarczy odpiąć panel sterowania szyb, wyjąć schowek i czy wtedy tapicerka materiałowa odchyli się na tyle aby odkręcić drugą część rączki?

 

Dodano: 25 lip 2012 - 22:47

 

takie pisanie to sobie wsadź, nikt nie wie? czy problem odpisać? Gdzie jest niby napisane jak odkręcić?

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to banalnie proste. Robisz tak:

1) Odpinasz połowę tej plastikowej rączki i masz tam dwie śruby.

2) Wyjmujesz schowek ten materiałowy przy czym aby go wyjąć musisz go otworzyć wsadzić rękę i pchnąć do siebie wtedy wyskoczy z zatrzasków.

3) Odpinasz panel sterowania szybami.

4)Teraz już tylko trzeba odpiąć część materiałową ona jest na zatrzaskach. Przy czym góra tej części jest zespolona na stałe z drzwiami żebyś nie urwał.

I masz już łatwe dojście do wkrętów rączki.

 

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

2) Wyjmujesz schowek ten materiałowy przy czym aby go wyjąć musisz go otworzyć wsadzić rękę i pchnąć do siebie wtedy wyskoczy z zatrzasków.

 

dodałbym: schowek należy ciągnąć do góry, zatrzaski są po bokach i dodatkowo na dłuższej krawędzi jest śruba-bolec, którą należy wyjąć, ale pojawią się problemy, gdy od nowości nie było to demontowane (jest jakiś klej? dookoła schowka). U mnie mogłem sobie rwać i o mało co rozwaliłbym schowek (głupi ma szczęście ;) ) w przypadku, gdy schowek nie chce wyjść należy sobie pomóc śrubokrętem próbować wcisnąć krótką krawędź do środka (mi pomogło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!