Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozbiorka skrzyni cena...


martka356

Rekomendowane odpowiedzi

MIalam taki problem z Meganka

 

Witam Miesiac temu kupilam sobie mój pierwszy samochod Meganke z 98' w automacie Wszystko bylo super az ostatnio w czasie jazdy kilka razy zapalila sie kontrolka taka przypominająca "ekg" taki zygzak i wtedy samochod jechal tylko na jednym biegu... Nie musze chyba opisywac jak ta jazda wówczas wygladala Po wizycie u mechanika ktory podpial auto pod komputer i cos tam porobil przy akumulatorze blad zniknal Ale ostatnio znow kontrolka sie zapalila Po zgaszeniu samochodu ona znika ale z czasem znow sie włącza

 

Mechanik w Leszczynach wymienil elektrozawory Okazalo sie ze to nie to jest przyczyną, Mechanik stwierdzil ze skrzynie trzeba rozebrac i zobaczyc co tam jest nie tak... I obawiam sie tylko kosztów Orientuje sie ktos moze ile moze krzyknac mechanik za rozbiorke skrzyni automatycznej? Co do czesci to podobno te elektrozawory wlasniesa najdrozsze wiec juz nic mnie nie zaskoczy Ale co z robocizna?? Bo zanczynam miec dosyc tego auta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do ASO niech zdiagnozują auto walizką XR-25.

Walizka powie o wiele więcej niż wszystkie inne interfejsy diagnostyczne.

Na początku napisałeś, że wymienił elektrozawory i teraz znowu chce robić to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bedzie robil tego samego bo to jest w porzadku Narazie stwierdzil ze rozbierze cala skrzynie zeby sprawdezic co jest nie tak i mam sie zdecydowac potem czy ma naprawiac czy nie ( zalezy od kosztów, jestem tylko studentką :)) Elektronik podpinal go pod specjalnego clipa do tej skrzyni i wyskoczyl blad nr 14 cos tam ze jest za niskie cisnienie na jakims elektrozaworze No ale teraz okazalo sie ze to nie elekttrozawory tylko cos innego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić, czy teraz wyskakuje ten sam błąd.

Jeżeli dalej jest ten sam błąd, to może szwankuje sterownik skrzyni.

Za ciśnienie oleju odpowiedzialna jest pompa.

Regeneracja pompy kosztuje około 300-1500 zł w zależności od jej modelu.

Pytanie tylko, czy mechanik wie co robi, czy może dochodzi do usterki metodą wymiany części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!