Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane Sport - zakup!


dasterthoro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos moze posiada ten samochod? Chce kupic samochod w przedziale ok 25-35tys max., czy za te pieniadze kupie megane sport, ktora nie rozpadnie mi sie i bedzie spoko? Bardzo bym prosil jesli ktos posiada o kontakt ,albo najlepiej jak ktos z Warszaway o odezwanie sie, bo nie znam sie na samochodach <piwko> Z gory dziekuje za odp :notacrook:

 

 

edit: juz nie szukam megane po tym jak przejechalem sie innymi samochodami :)

 

tak to mialo byc moj 2 samochod, ale chociaz mam 19 lat to prowadze 'z głową'

Edytowane przez dasterthoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tego, widuje to auto na ulicy i wygląda na zadbane

http://otomoto.pl/renault-megane-sport-serwis-so-idealny-C19568251.html

Jeździ tym facet 30 pare lat, z żoną i małym dzieckiem, i co najważniejsze nie widziałem jeszcze żeby te auto orał a widuje je dość często jak wracam z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tego, widuje to auto na ulicy i wygląda na zadbane

http://otomoto.pl/renault-megane-sport-serwis-so-idealny-C19568251.html

Jeździ tym facet 30 pare lat, z żoną i małym dzieckiem, i co najważniejsze nie widziałem jeszcze żeby te auto orał a widuje je dość często jak wracam z pracy.

No to widzę, że mieszkamy na jednym osiedlu...

Też to auto widuję co jakiś czas, dziwi mnie fakt, że tak szybko właściciel chce go sprzedać (wnioskuję po nr rejestracyjnym i momencie od kiedy go widuję),

druga rzecz to dlaczego tak szybko był robiony rozrząd skoro robi się go co 120tyś km...?

Jestem zainteresowany kupnem takiego Megane (ewentualnie Clio Sport lub Laguna GT) ale ten egzemplarz jest wystawiony za zbyt wysoką cenę,

pamiętam go z otomoto jak wystawiał go poprzedni właściciel i cena była niższa...

 

ps. co do spokojnej jazdy tym samochodem nie mam pewności, na osiedlu na pewno jeździ spokojnie z rodzinką,

jednak nie wiemy co się dzieje jak odstawi żonę z dzieckiem do domu... ;-)

 

ps. jakby ktoś miał RS na sprzedaż z trójmiasta to proszę o info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na jednym osiedlu to nie wiem, ja mieszkam obecnie na Chełmie ale na pewno w jednym mieście <piwko>

Co do rozrządu to fakt przebieg mały, ale to o czym najczęściej zapomina prawie każdy właściciel samochodu w kwestii rozrządu to wymiana co X tyś kilometrów lub co 4 lata.

 

Nazwy własne wypada z wielkiej litery pisać.

 

Edit: Faktycznie, niestety nasłuchiwanie czy dziecko nie płacze, wyostrza słuch ale jak widac otępia innie zmysły :notacrook:

Edytowane przez Maciek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na jednym osiedlu to nie wiem, ja mieszkam obecnie na chełmie ale na pewno w jednym mieście <piwko>

A to fakt, miasto na pewno to samo :notacrook:,

ja mieszkam w Oliwie i tam też "mieszka" owe niebieskie RS kilkaset metrów ode mnie ;-)

 

 

wiesz auto może pali zbyt dużo więc poszło na sprzedaż, części do niego też nie są tanie

oby to były jedyne powody bo są najbardziej optymistyczne...

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!