Jump to content
FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence
Sign in to follow this  
maly_man

Nakładki na pedały

Recommended Posts

Basenji    0

Myślę, że w II jest znacznie więcej miejsca niż w I. Od czasu do czasu używam jedynki i uważam, że jest tam ciasno. Czyli nie ma problemu ze stopami ( no chyba, że ktoś ma naprwdę wielką nogę :D

Zdrówko

piszu    0

Jahu a jakie auto? myslisz ze do Meggie ph1 by pasowaly? ja musze kupic - ze sprzegla gumka wisi juz na 1 wlosku, reszta sa wytarte

Jahu    0

Wiesz kumpel ma Golfa nr 4. Nie wiem jakie tam są wymiary pedałków :D . Najlepiej jak będziesz chciał jakieś zamówić to wysłać maila do kolesia jakie mają wymiary i sprawdzić potem u siebie czy jest ok lub w jakimś sklepie się spytać.

beavis89    0

wlasnie mam pytanko, idzie wymienic oryginalne pedaly? tzn dac nowe a potem nakladki?

Robak    9

jest to możliwe ale kosztowne

beavis89    0

czyli odpada, jakie nakladki najlepiej dac? do magenki I z 96 roku? zeby nie wiercic w pedalach.

zeby nie wiercic w pedalach
najlepsze sa takie że własnie bedziesz musiał wiercic, przynajmniej będzie solidnie zamocowane. Zwróc szczególną uwagę na szerokośc nakładki by zostawic odstep między pedałami i na to czy sa pokryte antyposlizgowa gumą..swoją droga nie wiem po co chcesz wrzucac do "takiego" auta inne pedały albo nakładki, ale to Twój biznes

pozdrawiam

tomek42007    0

ja mam u siebie nakładki "championy" z oferty firmy Jacky i jestem zadowolony, fakt faktem dziurki trzeba było wywiercić ale teraz się bardzo ładnie trzymają (wcześniej te same miałem w R 19 czyli w sumie jeżdże na nich ok 3 lat i jedna część gumy się zdarła ale tak to żadnych problemów)

kazet    0

zadna z renomowanych firm SPARCO OMP itp... nie robi nakladek na pedały z jakimis smiesznymi zaczepami czy uchywtami, zgadnij dlaczego?? :( tak ze zycze milego uzytkowania nakladek z allegro :)

Po czasie ale dolacze sie do tematu. Chce zmienic nakladki w mojej megane 2004. Latwo sie zdejmuje i zaklada nowe? sa tam jakies otwory na sruby?nie chce rozbierac swoich a pozniej sie okaże ze ciezko zamontowac. pozdr

lukaz89    0

Witam użytkowników. Również posiadam problem z nakładkami, otóż nie wiem jak zdemontować oryginalne pedały, w celu założenia innych. Proszę o poradę. Z góry dziękuje.

marr29    3

może ktoś wie jakiej marki kupić zwykłe gumowe nakładki na pedały, jeśli w ogóle istnieje marka dla takich drobiazgów. Ostatnio kupione, tanie (ok 3 zł sztuka) wytrzymały ok.2-mce zanim wytarły się i pękły. Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym przyznał, że on nie ma na razie w ofercie innych, a te,które ma to zwykłe rzemiosło, (nie obrażając żadnego porządnego rzemiosła). Teraz wiem, że zakup 3 sztuk tych "nakładek" na łączną kwotę ponad 10 zeta to były źle zainwestowane pieniądze :)

gnerek    0

mam je zamontowane u siebie, i rzeczywiście wtglądają bardzo ładnie łacznie z podstopnicą