Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z szybami (po raz kolejny...)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow bardzo serdecznie.

 

Od wczoraj jestem posiadaczem Renault Megane i niestety juz musze zaczerpnac porady bardziej doswiadczonych uzytkownikow.

 

Otoz podczas jazdy probnej naturalnym bylo dla mnie sprawdzenie dzialania elektrycznej szyby, ale sprawdzilem tylko jedna - od strony kierowcy. Dzis okazalo sie, ze tylko ta od story kierowcy i jedna tylnia od strony pasazera dziala jak trzeba. Choc moze nie tak jak trzeba, bo tylnia szyba otwiera sie i zamyka tylko z panelu kontrolnego kierowcy, natomiast ani drgnie uzywajac przycisku na ów drzwiach. Przednai do strony pasazera i tylnia od kierowcy rowniez nie reaguja z poziomy przyciskow na drzwiach.

 

Wiem, ze podobne tematy pojawialy sie juz na forum, ale nie znalazlem poko co klarownych odpowiedzi.

 

Bede bardzo wdzieczny za wszelkie porady.

 

PS Jest to moj pierwszy samochod, wiec prosze badzcie wyrozumialni. ^^

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

 

P_r_z_e_m_o

 

Obiecuję poprawę.

Edytowane przez paszczaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoje pierwsze auto i pierwszy post. Miło Cię powitać. A teraz kilka słów: racja, skoro nie znalazłeś klarownej odpowiedzi w poprzednich postach to najlepiej napisać kolejny, z tym samym/podobnym problemem, zamiast dopisać się do poprzedniego. W tym przypadku jakkolwiek, raczej bez weryfikacji nikt nie poda Ci konkretnej odpowiedzi dlaczego Twoje szyby działają jak działają. Przyczyn może być kilka, jak nie wiele, począwszy od samych przełączników, kabli, złączy, po mechanizmy. Cóż więcej radzić, trzeba rozebrać i sprawdzić. Ufff... ulżyło mi, jednocześnie przepraszam za ton wypowiedzi.

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!