Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Cb radio President Harry III czy Uniden 68 ?


Petor15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam dylemat na temat radia . Proszę o wypowiedzenie sie posiadaczy tych radyjek ^^ Opłaca sie wydac 500 zl na tego harrego czy to jest porażka to radio ? Uniden niby jest dobry slyszalem , ale nie ma homologacji ^^ mogą mi za to coś zrobić (policja) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hej,

mam taki problem. chciałbym kupić szwagrowi dobre radio cb. mój szwagier twierdzi, że jedynym słusznym producentem jest President, który model byście polecili? najlepiej takie do 800zł. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam Pro-120

Ja już posiadam 2 sztuki PRO 120, w obydwu sceniolach. Pomimo zauważonych w czasie użytkowania drobnych mankamentów i prób z innymi radiami przed zakupem drugiego, zdecydowałem się na drugą sztukę tego samego modelu tego producenta. Nawet 2204 próbowałem i niestety pomimo prostszej obsługi i ASC zamiast RFgain-a, jego odsłuch był gorszy. Po prostu ASC działa progowo, a RF-em dostrajam sobie płynnie zasięg, co jest bardziej miękkie i przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badańi dalszego postępowania. Jeżeli kupiłeś sprzęt w sklepie, UKE może nakazać stronie postępowania odkupienie wyrobu . Zastosowanie mają tu także przepisy o rękojmi za wady sprzedanego wyrobu.Policja nie ma prawa do konfiskaty. Od tego jest właśnie UKE.

Unideny i presidenty są bliźniaczo podobne i zapewne chodzi o kasę, by tych pierwszych nie wpuszczać na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

M-tech legend III bardzo duzo ludzi wypowiada sie ze to radio jest praktycznie identyczne co Harry III poniewaz w sordku ma filtry i rezystory z presidenta z płyta główna unidena poczytaj na typowym forum o CB sam stwierdzisz ze to ten sam sprzet za polowe ceny jak kupiłem je za 250 zł na allegro i szczerze jestem zadowolony bo ASQ działa a nie jest tylko wymioniony na pudełku ze jest

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!