Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam prośbę o podanie fachowej nazwy części na poniższym zdjęciu:

 

0fa2ea9d200ee6edm.jpg

 

To jest klapka, która zakrywa filtr przeciwpyłkowy w Megane II, nr 8200079033, nazwa z klapki DEFLECTEUR LATERAL D DAG. Złamał się jeden z bolców mocujacych (już był kilkakrotnie naprawiany) i klapka odstaje. Chciałem poszukać takiej na Allegro ale nie wiem jak to się nazywa. Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przesyłam moje zapytanie wysłane do renault Polska i idpowiedź:

 

Witam.

Mam pytanie dot. ceny części do Megane II ph I. Wg oficjalnego cennika - http://local.renault.pl/elektro_cennik/index.php interesująca mnie część (nr 8200079033) kosztuje 37,82 zł. Dlaczego dwóch autoryzowanych dealerów Renault w Krakowie - Renault Lisowski i Renault A. Łyko za w/w część życzą sobie ponad 150 zł? Gdzie mogę uzyskać w/w część w cenie wg oficjalnego cennika? Uprzejmie proszę o wyjaśnienie sprawy oraz o odpowiedź.

 

Z poważaniem

 

Sławomir Wójcik

 

Szanowny Panie,

W nawiązaniu do Pana e-maila uprzejmie informujemy, iż każdy Autoryzowany Partner Renault prowadzi oddzielną działalność gospodarczą, zatem ceny części w poszczególnych serwisach mogą się różnić. Uprzejmie informujemy, iż konfigurator internetowy na stronie www.renault.pl nie jest wiążacy ani nie stanowi oferty handlowej. Odpowiednie klauzule znajdują się w zakładce "Zastrzeżenia prawne", w szczególności cyt.: "Zawartość niniejszej strony jest jedynie ogólną prezentacją gamy naszych pojazdów oraz usług i nie stanowi w żadnym wypadku oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Osoba korzystająca z informacji zawartych na niniejszej stronie i podejmująca na ich podstawie jakiekolwiek decyzje czyni to na własne ryzyko."

Dziękujemy za zainteresowanie marką RENAULT.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.renault.pl

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu (+48 22) 575 99 99 – jesteśmy do dyspozycji Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 08.00 do 20.00.

 

Z poważaniem,

 

Marta SOBCZAK

Dział Kontaktów z Klientami

Tel : +48 22 575 99 99

Fax : +48 22 541 10 75

Renault Polska Sp.z o.o.

ul. Marynarska 13

02-674 Warszawa

NIP 526-020-59-83

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydz. Gospodarczy

KRS 0000121892 kapitał zakładowy 4 773 000 PLN

www.renault.pl

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez SlawkoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady z tym leca w kulki: rozumiem RP - sprzedaja czesci po swoich cenach i nie interesuje ich jaka marze naklada dane ASO, po drugie wystarczy poszukac w innych ASO - z doswiadczenia wiem że róznice mogą by znaczące, po trzecie to może biedny Pan Miecio źle kliknał jedną cyferką i po bólu....

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że RP nie sprzedaje części detalistom. Polityka Renault jest beznadziejna, niby wszystkie ASO sygnowane marką, a w praktyce to jak zwykły serwis niemarkowy :P

 

PS.

Zabawna wypowiedź prezesa ASO Lisowski: "Najbardziej cenię uczciwość i fachowość" ...tak, nie ma jak "uczciwe" 300% marży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!