Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prędkościomierz wycieraczka klima i parę drobiazgów


Rekomendowane odpowiedzi

Megane to 1,9dTI 2000 rok automat.

Licznik. Po pierwsze - prześledziłem temat licznika na forum i ten słynny nieszczęsny szary kabelek. Jest OK - złącze nie wykruszyło się jeszcze wsio wygląda naturalnie. A prędkościomierz nie działa. Ale. Jak włączę radio - to ożywa i wskazuje normalnie. Taka heca. Jak to naprawić, by działało przy wyłączonym radyjku (bo i tak to radio wywalam w czorty).

Klima - działa na krótko jak się podepnie, ale z przycisku nie chce. Gdzie są newralgiczne punkty elektryki klimy? Gdzie najpierw zajrzeć?

Tylna wycieraczka - działa jak chce. Czyli czasami po jeździe tak 15 - 20 minutowej działa pięknie. A jak chcę na zimno ją uruchomić - nie chce ruszyć za nic w świecie. Podobnie jest chyba z grzaniem szyby tylnej - nie chce za bardzo współpracować.

Przyciski. Czy w przyciskach elektrycznych szyb są żaróweczki, czy diody led? Ale widząc, że mi się spaliła, to chyba żaróweczki jak mniemam osadzone podobnie jak w Lagunie II.

Pokrętła. Czy pokrętło ściemniacza powinno być oświetlone? Jeśli tak - podjadę do ASO po żarówensję... O ile sprzedają same żarówki...

Lampki wnętrza. Czy ktoś ma patent na nieszczęsne lampki oświetlenia wnętrza z tyłu? Bo popękały im mocowania blaszek i nie świecą...

Na razie to tyle z drobnych mankamentów, jakie zauważyłem - będę wdzięczny za pomoc to bym jakoś ogarnął elektrykę w Megance...

A jakby się znalazł jakiś ktoś, kto zna Megankę i mieszka w Radomiu - to już by było cudownie - ogarnęli byśmy to w trymiga.

Edytowane przez typical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1) gdzieś nie masz masy, trzeba poszukać, schemat w dłoń i szukać, schematy sa na "plikach"

Ad2) to wymaga rozwinięcia, odsyłam do szukajki

Ad3) są żaróweczki --> :)

Ad4) Nie

Ad5) trzeba wymienić

 

A temacik zamykam, bo wszystkie odpowiedzi są na forum wystarczy poczytać, a przepisywanie w kółko tego samego jest bez sennsu.

 

PS

Kolego typicalodnośnie klimatyzacji proszę się podpiąć pod już istniejący wątek i dokładnie opisać objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!