Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje bardzo, wczoraj zainstalowałem VIRTUALBOXA na swoim windows 7, następnie zainstalowałem wirtualnego windows xp i uruchomiłem program. Kod wyszedł ten sam. Dziękuję bardzo ZAWISZO jakbyś mi pomógł z dziwnymi dźwiękami jakie wydaje moje auto to byłbym wdzięczny.

 

Dodano: 13 sie 2016 - 16:47

A jednak można ;D 7436

 

Nic to nie dało... tak jakby nie miał pamięci. Postał noc a dziś rano to samo...

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Posiadam Megane 96, miałam problem z immobilizerem, który został odpięty przez mechanika już jakieś dwa miesiące, ale wczoraj po odpaleniu włączyły mi się awaryjne od alarmu, może ktoś wie gdzie znajduje się ten cały alarm, żeby odpiąć same światła? albo jakieś inne rady jak to zrobić, bo na awaryjnych kiepsko się jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wsiadłem do mojego Scenica 97 1,6 i spotkała mnie nie miła niespodzianka, kluczyk świeci ale nie chce zadziałać IMMO, przedtem trochę kulał ale jakoś działał aż do dziś. Bardzo proszę o wygenerowanie kodu. Na wszystkie strony kombinuje i nie mogę sobie z tym poradzić. Numer kluczyka to S4941 lub 97276 numer van VF1JA0F0517173963

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czyli mam rozumieć że mam radiowy ? co w tym przypadku z immo zrobić jak auto nie pali .

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy mogę prosić o pomoc z wygenerowaniem kodu? Jestem aktualnie za granicą i nie mam dotstepu do win xp.

Nr kluczyka:

97206

SN12L

Vin:

VF1JAOG0516909211

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez sadam112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!