Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wiązka z laguny III zgadza się ale reszta z megane III.

Nawigacja numer- 259153451r

Joystick numer- 253B00001r --- po podłączeniu okazało się że nie pasuje :(

Czy da rade przerobić ta wiązkę aby to ruszyło?

Dla osób ze śląska (rybnik) zapłacę za montaż.

 

Dodano: 21 lut 2017 - 18:05

Może mi ktoś napisać który wtyk "fakra" za co odpowiada.

Są trzy w wyświetlaczu tomtom.

Edytowane przez Yoke1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega Woytus w poście #222 podaje zdjęcie gotowej wiązki, są tam jakieś karteczki doklejone ale nie potrafię ich odczytać. Czy ktoś ma coś podobnego, bardziej czytelnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku, iż zakupiłem megane 3 z nawigacją TT LIVE więc mam kilka pytań.

Wiem, że w wersji LIVE nie można wgrywać swoich map, słuchać MP3. Planuje zakup wyświetlacza nawigacji bez LIVE, tutaj mam pytanie czy wszystko się zgra jak wymienię sam wyświetlacz i czy będę mógł załączyć TomPlayer'a i odtwarzać MP3 z karty SD i będzie mi wyświetlało nazwy piosenek na wyświetlaczu nawigacji. Drugie pytanie to czy jeżeli to wszystko zgra to czy np, jeżeli będzie leciała MP3 z karty SD to czy będzie można przełączyć na obraz nawigacji i jechać na nawigacji a w tle będzie leciała MP-trójka.

Koleś na innym forum wypowiedział się tak: "Troche sie zawiodlem. Glownym powodem zwiekszenia pamieci na SD miala byc mozliwosc umieszczania tam mp3 z muza. Okazalo sie, ze Tomplayer nie jest zintegrowany z nawigacja tylko z samym systemem navcore. Oznacza to, ze aby posluchac mp3 z Tomplayera musze wylaczyc nawigacje, wyciagnac karte SD z mapami i wlozyc druga karte SD z Tomplayerem. Große dupa. Chyba zostaje tylko wymiana chinchow na USB i podlaczenie pod radio jako zmieniarki CD." Pewnie to prawda, czy jakbym załadował CBOX-A to mogłym jednocześnie słuchać piosenek z pendriva i używać nawigacji ??

Proszę o jakiej konkretne informacje, co się da a co nie w obu typach nawigacji. Byłbym wdzięczny.

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jeżeli kupię CBOX od Ciebie i nie wymienię nawigacji na zwykła tylko pozostanę na Live to czy będę mógł korzystać z nawigacji i jednocześnie MP3 w tle ?? no i czy będę miał podgląd na wybór MP-trójek, przykładowo tak jak na zdjęciu np: piosenki, (nazwy,folder itd) na ekranie nawigacji ?? Jeśli tak, to podaj cenę CBOX i jak to ogarnąć i kupuję.

Najlepiej to wszystko super widać na tym filmiku od użytkownika Woytus, chcę żeby było dokładnie tak jak tutaj na filmiku:

post-98690-0-09227900-1488668827_thumb.jpg

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam radio z BT powiedz czy będzie wszystko dokładnie jak na filmiku, foldery, nazwy piosenek z pendrive?

 

Dodano: 05 mar 2017 - 12:43

Powiedz ile takie coś kosztować mnie będzie i dużo z tym roboty? najlepiej jakbyś wysłał też zdjęcie tego urządzenia i napisał jak to zrobić, napisałbym na pw, ale osiągłem dzienny limit wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł odpowiedzieć jeszcze na to ostatnie pytanie to byłbym pewny, będę miał te foldery i nazwy piosenek na ekranie z pendrive i czy zawsze się będzie samo przełączać na nawigację po wyborze piosenki czy też można ustawić tak, że będzie się wyświetlać lista piosenek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!