Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zamontować na próbę nawi do peugeota 1007 ale jak podłącze przewody co idą do radia to can szaleje i wyświetla usterkę

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cinas, jaki jest przybliżony całkowity koszt założenia i uruchomienia kamery cofania pod TomToma (Megane 2009)?

Co trzeba by poza samą kamerą kupić? Jakaś specjalna wiązka? Później trzeba CLIPem coś odblokować?

 

 

Czy miał ktoś kiedyś sytuację, że po aktualizacji mapy, GPS przestał być precyzyjny i "skakał" co kilkadziesiąt metrów?

Chodzi o to, że na ekranie nie jest płynnie pokazywany ruch auta, tylko takie są jakby przeskoki co kilkadziesiąt metrów (czasem można skrzyżowanie przejechać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna kamera oryginalne - 150 - 550 zł

Moduł kamery oryginalny - 300-500 zł

Okablowanie ..

 

Aktualnie robię moduł kamery pewnie za dobry tydzień powinien być gotowy

Potrzebna będzie kamer NTSC - 100 zł

Moduł - jeszcze nie liczyłem kosztów ,może uda się zrobić auto konfigurację ekranu nawigacji wtedy nawet clip nie będzie potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyświetlacz mi padł w nawigacji, więc zakupiłem cała nową z takiego samego modelu (używana oczywiście) wymiana banalnie prosta. Lecz teraz nie mam widocznego paska do obsługi radia, robię to intuicyjnie z kierownicy, lecz to irytujące. Wydaje mi się każda nawigacja po numerze VIN jest przypisana do auta (jeśli się mysle prosze mnie poprawić). Jak i gdzie można to skonfigurować aby wszystko wrociło do normy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam mam problem bo nie wiem gdzie podłączyć 1 i 2 przewód wyświetlacza ma wersje z pilotem czy podłączyć je pod gniazdo obd ??

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!