Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naprawa czy zakup angola i przekładka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie,

Ostatnie kilka dni siedziałem w google i czytając o przekładkach wpadł mi do głowy pewien pomysł. Proszę was o radę. Posiadam od 2003 roku Meganke II 1.5 dci w ładnym czarnym kolorze:) Ze względu że od kilku lat jeżdzę codziennie autem służbowym Megi stoi zaniedbana w garażu.Ale nie chcę jej sprzedać bo w tej chwili ceny już są bardzo małe a do auta mam sentyment ;) Razem zjeździliśmy 260 tkm. W auto obecnie trzeba by było włożyć trochę grosza. tzn. poobijany jest z każdej strony :) do wymiany zderzaki,błotniki i lekko uszkodzony prawy bok. Do tego dochodzi mechanika... czyli sprzęgło,tarcze,taśma airbagu,siłowniki w tylnych drzwiach, a do tego ostatnio nie chce odpalić. Reasumując trochę grosza bym musiał włożyć. Ale za to środek ma idealny. Co myślicie o zakupie anglika w dobrym stanie i wykorzystaniu mojego środka i reszty do przekładki a resztę opchnąć ?? Nie wyszło by taniej i ładniej ?? Najfajniej było by znaleść czarnego i przełożyć tabliczki vin i trzeba by było anglika rejestrować ;) da się tak?? Proszę was o opinie i informacje gdzie szukać dobrych anglików i ew. warsztat w warszawie.

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megane 2 jest nieprzekładalne bezpiecznie...na europejską strone....

trzeba ciąć i to duzo jak śie nie myle...niestety większośc reno jest łatwe do przeróbki ale nie M2

pomysł dobry ale moim zdaniem jeśli ściana grodziowa sanie trzeba ciąć to nigdy już idalne nie będzie i chyba przednią szybę trzeba wyjąć

nie mówie że nie ma takich przełożonych...ale to typowe na tzw handel

 

,,,Najfajniej było by znaleść czarnego i przełożyć tabliczki vin i trzeba by było anglika rejestrować da się tak??,,,

 

kolego za takie coś jest kryminał....:) ale też bym tak kombinował w tą srone ;)

 

a tak na serio to zależy gdzie jest nr nabity vin kielich amora łatwo zrobic ale naklejka na bocznym słupku lipa bo trzeba spawać

 

kup angola i zrób swoje a resztki opyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil_kropka pierwsza kontrola policyjna i masz prokuratora na karku za przerobienie pola numeracji VIN. Jak już to bym dokupił części i z nich naprawiał auto.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na tvn turbo o przerabianiu anglików. Wcale to nie takie proste i tanie.... lepiej tak jak napisali poprzednicy poszukać części i naprawić. Policz dobrze czy koszt anglika i koszt przeróbki jest tego wart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to mi chodziło, dziękuje wam za opinie.

Reasumując, środa - czwartek podciągnę megi na diagnostykę czemu nie odpala i od razu zapiszę ją na sprzęgło puki co.Żeby tylko była sprawna i na chodzie.

A później blacharz.

TO jeszcze mam dla was zagadkę na zakończenie postu.

 

Auto zgasło na biegu i już nie odpaliło.Po starcie brak kręcenia,tylko lampki i jedno wielkie miganie wszystkich światełek a do tego dzwięk jakby zwarcia:/

Samo zamykanie i otwieranie auta jest dziwne to tak jakby spowolnione siłowniki bez trzaśnięcia.

Aku sprawdzałem i jest ok. co to może być? i czy pod kompem powinno pokazać przyczynę?

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!