Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana airbag w Renault Megane 96r. jaki koszt


przemierz

Rekomendowane odpowiedzi

Danielossss to jak w tym siedzisz to powiedz mi czy jest możliwość sprawdzenia czy części są dobre bo mam możliwość kupienia 2 AIRBAGÓW pasażera i kierowcy taśmy, napinaczy i kontrolera, ale boje się żeby nie wyszło że są niedobre i kupa kasy pujdzie (pójdzie) w błoto. Koleś mówi że sprzęt jest w 100% dobry bo jest z jednego auta, samochód był uderzony w tył i nie nadawał się do naprawy, bo za duże koszta więc został wyciągnięty ten cały komplet. Ale boje się żeby nie wtopić z kasą bo raz że sprzęt a dwa że za zamontowanie też trzeba zapłacić. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje sobie spokój rozmawiałem dzisiaj z mechanikiem mówi żeby niebrać bo na bank wystrzelone. Pogadałem czy może on by gdzieś niezałatwił do końca tygodnia ma się dowiedzieć pożyjemy zobaczymy.

 

[ Dodano: 2007-09-18, 11:23 ]

Prezes Czego mam nie robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego:

????????????????????????????????????????????????????????????

 

Tego:

??????????????

 

I jeszcze tego:

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

???????

 

Kolega dobitnie pokazał czego - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę starego kotleta. Otóż mój Classic w "świetnym" stanie okazał się powypadkowy. W miejscu poduszki kierowcy atrapa poduszki (sam dekiel), napinacze wystrzelone a dodatkowo okazało się że moje autko miało tez poduszkę pasażera jednak po wypadku ktoś w to miejsce włożył tą wnękę z wersji bez poduszki pasażera. Właściciel od którego kupiłem jeździł nią 2.5 roku i podobno nie wiedział że ona nie ma poduszek.

 

Koszt używanych, niewystrzelonych poduszek to 120 zł (kierowcy i pasażera), napinacze 100 zł za 2 szt (z anglika więc trzeba trochę zapięcie przerobić). Do tego 70 zł. za zresetowanie i podpięcie tego pod clipem w Kielcach. Zaraz się wezmę za sprawdzenie czy nie mam przypadkiem jeszcze bocznych w fotelach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koleś z allegro który zajmuje się resetowaniem sterowników stwierdził że mój sterowni jest do 2-óch poduszek. Po rozebraniu deski znalazłem przewód z kostka do poduszki pasażera. Sterownika w końcu nie resetowałem tylko kupiłem z zezłomowanego auta z Niemiec. Zapłaciłem coś koło 60 zł. Potem do serwisu i już mam system w pełni sprawny. Jak chcesz poduszkę pasażera to mam jedna tylko ma plamę. Chciałem ją wyczyścić to tylko powiększyłem. Jak masz zdolności malarskie to sobie podmalujesz. 40 dychy i jest twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!