Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Moje Renault


athlon64x4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na renault.pl mała zmiana (albo ja byłem slepy i wczesniej tego nie widzialem) - ruszylo cos takiego jak "Moje Renault" - można się zalogowac i po podaniu VIN'u przegladac różne rzeczy związane z naszym samochodem (kolor, silnik, wersja wyposażenia), mamy również dostęp do kalendarza, można umawiac sie do serwisu, jest poradnik, oferty, alerty itp... Ogólnie jakiś krok do przodu :D

 

A zakładka multimedia od roku - "Już wkrótce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już od dłuższego czasu, chyba nawet pisałem tu przy okazji voucherów 2x200zł na usługi serwisowe dla zarejestrowanych w "Moje Renault". Jednym słowem warto się zarejestrować, pewnie będą jeszcze jakieś bonusy dla użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) czekałem pół godziny i nic, nie mogę dodać samochodu. VIN jest na 100% prawidłowy, w Dialogysie nie było z tym problemu.

 

Dodano: 14 lis 2011 - 14:48

PS

Chyba wiem o co chodzi :D

Jak autko nie było serwisowane w ASO to nie ma go w bazie i dlatego tak miele.

Szkoda, że nie można podejrzeć co było robione w takim autku, ale opis wyposażenia jest zadowalający. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rejestracja, zalogowanie trwało kilka sekund. Link potwierdzający rejestrację konta- błyskawicznie. Zaraz po tym pełna funkcjonalność, tyle tylko, że auto jest z przypisaną poprzednią, jeszcze francuską tablicą rejestracyjną.

No i opis na liście wyposażenia jest po ichniemu. :D

poza tym bardzo ogólnikowy. Na specyfikacji z ASO mam to bardziej szczegółowo opisane.

przechwytywamrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po pol godziny sie w koncu zaladowal? Bo mowisz, ze opis wyposazenia jest zadowalajacy.

Znalazłem na forum VIN i datę rejestracji :D

No cóż ludzie podają różne rzeczy w sieci a potem się dziwią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwyciło od razu. No ale auto mam nowe, z lipca tego roku. Wszystko pięknie wczytało, nawet zdjęcie sobie dodałem. :D Fajnie zrobiony jest ten porgram przeglądów, w zależności od aktualnego przebiegu (nie wiem czy u wszystkich tak samo to wygląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!