FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Renault Scenic II - tylna oś - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Scenic II phI
Renault Scenic II - tylna oś

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   grzegorz7892 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:Citroen
  • Silnik:1.1
  • Przebieg (tys.km):80,000

Napisano 19 listopad 2011 - 16:46

Witam!
Mam okazję kupić Scenica II, lecz jest do wymiany tylna oś. Interesuje mnie czy jest to skomplikowana naprawa i czy wiążą się z nią inne dodatkowe komplikacje (czy poza osią mogą być uszkodzone inne podzespoły, części). Jeśli tak to z jakimi kosztami muszę się jeszcze liczyć? Samochód sprowadzony z Francji, 2005 rok, diesel.
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   P_r_z_e_m_o 

• Wyświetl blog
  • Wyświetl galerię
  • Grupa: Mod Team
  • Auto:Scenic Kaleido / Vectra C
  • Silnik:1,6/16V K4M7 / 2,0 TDi
  • Przebieg (tys.km):~200

Napisano 19 listopad 2011 - 16:58

Scenic ma przedni napęd więc nie posiada "tylnej osi". Tylne zawieszenie jest postaci dużego wahacza, wahacz wleczony.
Oczywiście, że się da to wymienić, a wymiana nie jest trudna. Popatrz na allegro, jest tam tego pełno.
Czy coś jeszcze trzeba wymienić? Trudno powiedzieć bo nie wiadomo w jakim stanie jest auto.
Pozdrawiam - P_r_z_e_m_o
Dołączona grafika
Zaglądnij TU - hasło: renault
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   grzegorz7892 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:Citroen
  • Silnik:1.1
  • Przebieg (tys.km):80,000

Napisano 19 listopad 2011 - 17:08

Nie wiem za dużo o tym samochodzie. Dostałem tylko informację że do wymiany jest tylna oś'ka i chciałem się dowiedzieć czy uszkodzenie tej części niesie za sobą jakieś inne komplikacje (czy przy zepsuciu się tej ośki mogło uszkodzić się coś innego.. zawieszenie itp.)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   P_r_z_e_m_o 

• Wyświetl blog
  • Wyświetl galerię
  • Grupa: Mod Team
  • Auto:Scenic Kaleido / Vectra C
  • Silnik:1,6/16V K4M7 / 2,0 TDi
  • Przebieg (tys.km):~200

Napisano 19 listopad 2011 - 17:15

To jeszcze raz! Nie widzimy auta, nie wiemy w jaki sposób doszło do uszkodzenia, co jest dokładnie uszkodzone?
Poza tym co rozumiesz pod pojęciem "ośka"? Koła "trzymają" się na sworzniach, ośkach, a te zamontowane są w belce.
Przykro mi kolego ale szklanej kuli nie mam. :D
Pozdrawiam - P_r_z_e_m_o
Dołączona grafika
Zaglądnij TU - hasło: renault
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1