Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam może mi ktos pomoże jak się ustawia zegarek w medance III przez radio nie ma takiej funkcji ustawienie radia jest ustawienie telefonu dzwięków ale nic nie ma co do zegarka może jakoś inaczej się go ustawia nie gzie nie żadnych przycisków jak to jest nie raz w innych autach dziękuję za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, tez mam problem z ustawieniem zegara, tzn. nie mogę go wogóle przestawić. Zmieniłem radio w Megane III na radio z BT (zmieniłem tez wyświetlacz) - przy starym wyświetlaczu były dwa przyciski do zmiany godziny, tutaj tego nie am. W ustawieniach systemowych radia mogę jedynie zmienic język i zrobic reset do ustawień fabrycznych, opcji ZEGAR nie ma. Próbowałem z róznymi wariantamui naciskania przycisków przy manetce przy kierownicy - i też nic.

JAk włączę silnik przy wyłączonym radiu - na wyświetlaczu centralnie miga godzina, ale nic nie mogę zmienić:

 

thumb_hosting_zdjec_1362586463__wyswietlacz_01.jpg

 

Jak wyłaczę silnik (karta w czytniku) i wyłączę radio to godzina miga w rogu ekranu wyświetlacza:

 

thumb_hosting_zdjec_1362587340__wyswietlacz_02.jpg

 

Przy normalnej jeździe i włączoneym radiu godzina także miga w roku wyświetlacza.

W instrukcji radia jest wszystko opisane oprócz ustawienia czasu....:lol: Może ktos miał podobny problem i jakoś sobie poradził??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego danish1, tak jak pisałem wcześniej u mnie w ustawieniach systemu nie ma opcji ZEGAR, jest tylko JĘZYK, i reset do ustawień fabrycznych nic wiecej....

Wersja softu jaką mi wyświetla to 88.11 może potem był jakiś upgrade... który to modyfikował, ale przeceiż i tak musi być jakis sposób na ustawienie czasu nawet przy niższym sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

No to muszę powiedzieć że ostro z tą wersją softu. Nie wiem jak u innych (może niech się wypowie reszta szanownych forumowiczów) bo u mnie wersja to 38.07... Więc albo ja jestem bardzom mocno zacofany co do softu, albo ktoś przesadził u Ciebie z aktualizacją. Co do ustawienia zegara to u mnie jest tak: klikam na radiu przycisk z takimi pionowymi suwakami, wybieram ustawienia systemowe, zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba im wyższy nr softu tym powinno być lepiej :) .... a jest gorzej :) Wszystko inne super działa - i rozmowa przez telefon i książka telefoniczna i odtwarzanie muzyki przez BT... tylko ten cholerny zegarek cały czas miga w rogu (jak radio jest włączone) i na środku (jak radio jest wyłączone)... chyba muszę nauczyć się z tym żyć :lol:

 

A u mnie właśnie tej opcji ZEGAR brak..

Edytowane przez Tom_myPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przytrzymać dłużej przycisk "Source" w pilocie pod kierownicą lub na radiu. Potem "+" i "-" służą do ustawiania, a "Source" do przełączania między godzinami i minutami oraz do wyjścia z ustawień. Jeśli nie działa, to chyba trzeba spytać w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj do ustawień fabrycznych. Ma to przywrócić fabryczne ustawienia systemowe. Być może wtedy pojawi ci się też i "zegar".

Ja też mam wersję 88.11, ale wg mnie jest to wersja softu dotyczącego bluetooth.

Edytowane przez martello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem kilka razy i nic, żadnej poprawy. Odłączenie radia też nic nie daje, zegar jest zerowany tylko jak odłączę wyświetlacz... Wtedy wyskakuje czas 00:00, poczekam do zmiany czasu i o północy go podłączę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!