Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik poziomowania xenonów tylnych


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do operacji zamontowania xenonów do megane po lifcie, i chciałbym zapytać, gdzie powinien znajdować się tylny czujnik wysokości podwozia. Fotka mile wskazana :)

Jak dobrze widzę w dialogys, czujnik powinien być w pobliżu prawego tylnego koła ( od strony pasażera ), natomiast mi udaje się go zamontować tylko przy lewym tylnym...

Edytowane przez krzemyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci jak pociągnąć przewody do tego czujnika to najlepiej jest wykorzystać przejście gumowe którym idzie przewód do ABS-u lewego koła. Wyciągnij siedzenie tylne pasażera za kierowcą podnieś wykładzinę podłogową i zobaczysz przelotkę którą idzie wiązka do ABS wyciągnij ją z nadwozia dołóż przewody i włóż z powrotem.

post-3001-0-58461400-1324117301_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podepnę się pod temat i trochę odświeżę :lol:

Pytanie kiruję do autora wątku jak również do wszystkich forumowiczów.

Padł mi przedni czujnik poziomowania xenon Megane II kombii 1.9 dci 2003. To ustrojstwo przy kole.

Woda zniszczyłą go całkowicie. A poprzedni właściciel rozwalił wtyczkę. Zatem poza czujnikiem potrzebowałbym też wtyczkę z kawałkiem kabli.

Nie orientujecie się gdzie można to dostać?

 

Szukałem na szrotach oraz na allegro dłuższy czas ale bez efektu.

Do Laguny II kupiłbym bez problemu, ale do Megane II nie mogę spotkać.

 

Pewnie da się to zamówić w serwisie ale zgolą jak za zboże.

Może ktoś w was posiada na sprzedaż?

Edytowane przez matkoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem...... Czasami a właściwie zazwyczaj są takie niepotrzebne luźno dyndające w lewym przednim nadkolu aut z normalnymi halogenami.

Taką też właśnie widziałem niepodłączoną w sceniolu II z 2004 roku, którego właścicielem jest syn. Zapytaj na aukcjach gdzie są widoczne sceniole II jeszcze w całości, może uda się taką część wiązki zakupić. A może ktoś z forum ze swojego odetnie i sprzeda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na allegrogo :lol: , ale cenowo to dość drogie :)

 

http://allegro.pl/listing.php/search?string=czujnik+poziomowania+megane+&category=0&sg=0

 

Możesz pytać kolesi co sprzedają lampy xenonowe do meganki na allegro, ja tak kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!