Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

interfejs diagnostyczny warto i co potrafi.


Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem juz nawet sprzedawce o to czy nie ma problemow, mowi ze kupujący są zadowoleni

jak każdy inny sprzedawca po co ma odgonić kolejnego klienta?

co do interfejsu to powiem tak nie warto wydać 250zł na coś co pokaże nam tylko to co pokazują nam zwykłe mierniki, interfejs którym ja byłbym zainteresowany 2500 minimum oprogramowanie wyłącznie do renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej. To z linka to interfejs, a kolega Robak, mysli o stacji diagnostycznej. To sa rozne sprzety [cos jak krzeslo i krzeslo elektryczne]. Stacja jest bardziej rozbudowana a co za tym idzie drozsza. Posiadanie interfejsu moge uzasadnic sobei w glowie tylko jakimis wiekszymi przerobkami mechanicznymi, wtedy pokaze obroty w czasie rzeczywistym i tego typu rzeczy, ale dla zjadacza chleba to sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfadratowy, ale po co ci takie dane które masz już dostępne na wskaźnikach w samochodzie a żeby uzyskać dokładne wystarczy podpiąć zwykły miernik i ci pokaże to samo? tak ja mam na mySli typowo urządzenie diagnozujące renatki i usuwające błędy z ich komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy jak rozszlifuja cylindry czy robia jakies inne cuda [nie znam sie na tuningu mech.] to pewnie moze im sie to przydac. Info typu mieszanka czy czas otwarcia zaworow tez tam znajdziesz, ale to tak jak mowie, raczej dla ludzi znudzonych zyciem albo nadmiarem gotowki w portfelu. Niby bledy mozna ogladac i usunac, ale nie sadze zeby pokazal wszystkie i dalo sie usunac na pewno. Mi to sie nie podoba szczerze mowiac, ale widac ktos to kupuje jesli istnieje.

 

 

admor, jak masz kontakt ze sprzedajacym, to zapytaj go czy przez przypadek to miedzymordzie nie jest budowane w oparciu o ELM323 albo 327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zapytam

Wiecie o co mi chodzi, po rozładowaniu akumulatora komputer mi zwariował, włącza wentylator jak mu się chce i pokazuje błąd hamulca mimo ze jest 100% sprawny, byłem w serwisie zapytac powiedzieli mi ze to normalne trzeba podpiac i skasowac błąd i wycenili to sobie na 130zł, doszłem wiec do wniosku ze jesli za kazdym razem jak rozładuje mi sie akku mam placic 130zł zeby usunac błąd to wole kupić cos co pomoze mi samemu to zrobić i o to głównie chodzi. Tylko wlasnie nie mam pewnosci czy to urzadzenie mi pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporałem sie z wentylatorem chlodnicy kwesia nastawienia klimy zmienia ustawienia wentylatora ale kontrolka awari chamulca prakingowego nadal się swieci mimo odłącznia akku na przeszlo 40 min :cry:

 

[ Dodano: 2008-03-14, 09:54 ]

Co do samego interfejsu wysłałem klika zapytań przez allegro do ludzi którzy zakupili to i ogolnie napisali ze po podłaczeniu do Clio, Laguny II, Megane III wykrywa błedy i je usuwa, problemem jest angielska wersja językowa ale to cheba nie duzy problem. Pozostaje jedynie pytanie do Was, jesli wykrywa te samochody to ze scenic II nie powinien miec problemu? jak myslicie, albo się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!