Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pilne Komputer megane padł czy 2 musie być z tego samego . .


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie no już teraz to mnie zcielo tyle renówek co miałem i prawie zero kłopotów a z ta pie :evil: meganką to mnie krew zalewa. Cały czas problemy no i na koniec problem z komputerem. nic nie mogą z niego zczytać anie wgrać nowego oprogramwania - diagnoza uszkodzony. Właśnie miałem telefon z serwisu że podmienia do sprawdzenia komputer i sprawdzą co się dzieje. Mówią że jak coś to mogą załatwić komputer za 600 - 700zł. To ja na to bo już na wszelki słuczaj się zorjętowałem i pogrzebałem w ogłoszeniach że mogę sobie załatwić komuter( usządzenie sterujące) od takiego samego silnika czyli 1,4 8V tylko młodczy rocznik mój to 96 a komputer z 97. Wyszukałem sprawny za 100zł. Więc facet mi odrazu mówi że nie będzie pasował bo auto ma imobilajzer ( nie wiem jak to sie pisze) i komputer musi być od auta z tego samego rocznika i miesiąca bo jakieś kody nie będą pasowały od imobilajzera czy coś w tym stylu . Coś mi sie nie chce w to wierzyć?? To jak oni maja zamiar podmienić ten komputer. Dalej mówi że rozkodowanie imobilajzera i coś tam jeszcze wiązę się z dużymi kosztami i nie jest to opłacalne. Ponieważ nie jestem w temacie prosze o szybką i konkretna odpowiedź z gówy dziekuję. pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ci moge powiedziec to ze usunięcie immobilaisera z komputera to koszt 400zł, a zaprogramowanie kluczyka pod nowy komputer z immo to 600zł (mniej wiecej). Zapytaj sie serwisantów moze oni maja jakiś patent. Byc moze komuter który znalazłes jest ma juz wykasowane immo.

A w cenie podanej przez serwis miałes tylko cene komputera czy razem z ustawieniem wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to tylko cena komputera. A czy nie mozna poprostu odłączyć tego immo. Czy konieczne jest kasowanie tego cholerstwa z komputera. Proszę o pomoc. Bo już bardzo intensywnie dojrzewa we mnie myśl żę chyba zmienię markę. przez ostatnie 6 lat jeździłem renault różne rodzaje ale meganka tak mnie zdegustowała do tej marki żę chyba z powrotem przesiądę się na audi a jak nie da rady wstawić innego kompa w cenie do 200zł to sprzedam tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inforamcje ale rozważyłem wszystkie za i przeciw. Zdecydowałem sprzedaję auto i zmieniam markę. Póki co mam dosyć meganki i bardzo zraziła mnie do tej marki jak żadem inny samochód a było tego tochę.3 miesiące uzytkowania i nonstop problemy ne było tygodnia żeby coś się nie działo momo że zaraz po kupnie auto było zrobione na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!