Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chuck Norris vs. Jarosław Kaczyński


Easy

Rekomendowane odpowiedzi

Robak coś ci się trochę pomieszało. Obróciłeś kota ogonem. Ja kogoś obraziłem?

Jak również nie dyskutuję na tematy polityczne. Po prostu GazMajster nie znał do tej pory niko u którego by PiS miał popracie, to poznał.

Ale OK. jeżeli cieszą was takiego typu dowcipy, to bawcie się dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu sa smieszne - niezaleznie od przekonan politycznych. Znajdz takie smieszne obrazki/teksty/historie o PO jakiejkolwiek innej partii, której nie lubisz, to tez sie posmiejemy (przynajmniej ja chetnie).

 

Ale moze byc pewien problem... Takowych nie ma... Ciekawe czemu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj to że jest to na forum to nie zmusza np Ciebie do czytania tego lub oglądania

nazwanie ludzi z forum:

kopi:, No myślałem, że tu są normalni ludzie. O tu proszę bardzo prostactwo i chamstwo.

raczej komplementem nie jest.

Przy wyborze tematu możesz kliknąć okienko ignoruj, i wtedy czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

Po prostu każdy ma swoje przekonania, a w tym dziale można pisać wszystko, co jest zgodne z regulaminem forum, a twój post naruszył już ten regulamin, odsyłam do lektury regulaminu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie.

kopi masz jakiś śmieszne zdjęcia, linki, humorki dotyczące innych partii proszę bardzo umieść je tu. Wszyscy się pośmiejemy. Weselej będzie ;)

 

No i się okazało, że mamy jednego kolegę, który lubi PIS.

To dobrze w końcu demokracja jest. ;)

 

Obejrzyjcie sobie dzisiejszą "Ekipę" na Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jestem przeciwnikiem wyśmiewania się z partii czy z polityków. Po to oni między innymi są. Ale też są ludźmi i być może są tacy co jeżdża megankami. Zatem szacunek też im się należy. Chodzi mi jedynie o zachowanie pewnego poziomu, smaku i kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopi, Przysięgam CI, że ci dwaj wymienieni w temacie, prawdopodobnie nie wiedzą co to Meganka :!: Pierwszy uwielbia terenówki a ten drugi- mniejszy nawet nie ma prawa jazdy. (jak i konta w banku, oraz żony) Wożą go w BMW z ciemnymi szybami :!: (ponoć dla tego by nie było widać, że siedzi w foteliku) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie o vodce ziobrówce? ;) to kiepski advocat na kaczych jajach... i ja bym sie na miejscu tych popierajach PIS nie obrazala i nie mowila o innych kregach kulturalnych bo raczej osoba mowiaca do innych spieprzaj dziadu do wysoce kulturalnych nie nalezy... ale to oczywiscie kazdy sam sobie oceni... ja umiem sie smiac zarowno z PISu, jak i PO, LiDu i innych mimo, ze moj brat cioteczny jest radnym z ramienia PO ;) wiecej luzu i dystansu, a swoja droga takie dowcipy nie biora sie raczej z ogolnego zadowolenia z rzadow PISu wiec chyba cos w tym wszystkim musi byc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!