Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

końcówki spryskiwaczy przód i wężyk tył


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

pierwsze pytanie - czy można wymienić w scenicu II dysze spryskiwaczy na mgłowe? może pasują z innego auta bez przeróbek?

 

powtarzam pytanie z innego wątku - zna ktoś przebieg wężyka do tylnego spryskiwacza - gdzieś mam zapchany nie wiem jak leci i nie wiem jak odetkać... dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzięki za odpowiedź.. w przyszłym tygodniu jadę do aso to zobaczę te dysze z kangoo i jak pasują to zamontuje....

a może ktoś jednak zna przebieg wężyka do tylnego spryskiwacza... robi się cieplej i mogę się za to zabrać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety cena odstrasza - mam tylko 1 dyszę, ale teraz rozumiesz moją determinację - będę to zawsze mówił - scenic II fajne autko z wyjątkiem spryskiwacza... już go chyba 7 raz naprawiam...

 

zapomniałem dodać czas montażu 5 sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

działa rewelacja film mam mogę nagrać dłuższy ale jak go wkleić na forum??

 

 

PS dziś dzięki pogodzie udało mi się w końcu naprawić tylny spryskiwacz - brak odpowiedzi na forum co do przebiegu tylnego wężyka zmotywował mnie do poszukiwań i tak , rozebrałem tylne nadkole, podsufitkę i boczek w bagażniku.

Dojście do dolnego odcinka najlepsze jest przez bagażnik (jutro będę wymieniał łącznik więc może zrobię fotki) generalnie jest tam taki łącznik z kulką i to on był przyczyną blokowania płynu - teraz leci prawdziwym mocnym strumieniem (wręcz zalewa tył)jakby ktoś potrzebował to śmiało pytać

 

pozdrawiam

Edytowane przez konkretny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Po przeczytaniu tematu postanowiłem zamówić 2 szt. spryskiwaczy od kangoo do swojego sceniola (u mnie koszt 50,50zł za szt.) :lol: .

 

konkretny czekam za Twoimi fotami, które mogą przydać się w przyszłości.

 

Dodano: 15 kwi 2012 - 17:17

Spryskiwacze założone, działają fajnie. Montaż to 5 sekund tj. wyjęcie starych i zamontowanie nowych. W razie czego mają z boku regulację do ustawienia kąta spryskiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!