Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy tak wygląja prawidłowe światła ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawił mnie profil świecenia moich świateł, wydaje mi się że żarówka została źle włożona etc. W nocy świecą dobrze ale chyba linia powinna wyglądać inaczej.

W załączniku zdjęcie.

 

Czy tak ma być, ewentualnie co jest nie może być nie tak ?

post-41941-0-53977600-1330107157_thumb.jpg

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje że jest Ok ale obiekt do oświetlenia był za wąski i wygląda jakby lewa żarówa była odwrotnie zamontowana.

img2012022414275.jpg

Spróbuj to samo zrobić ale przed jasną ścianą i szerszą od tego mesia.

Z miesić miałem podobne uwagi widząc fotkę świateł w poście na forum. Wyglądało identycznie jak tu, na wąskiej karoserii ale całość nie mieściła się w kadrze. Tu gdzie światło znika poza karoserią, tam była krawędź foty.

Po oglądnięciu fotki odpowiednio szerokiej okazało się że jest OK.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiem, że tak ma nie być to coś z tym zrobię. Narazie żadna diagnostyka nie wchodzi w grę, dopiero jak sam się z problemem nie uporam.

Mechanicy nawet nie potrafią włożyć żarówki czasem, a przecież teoretycznie nie da się tego zrobić źle.

 

Na obiekcie własnie widać to samo co na ścianie. Jutro jak będzie jasno zobaczę tą żarówke. Naprawdę ciężko jest to zrobić źle bo kiedyś w starym aucie z ciekawości próbowałem.

 

Jakieś rady przy otwieraniu obudowy ? bo tam chyba dość ciasno...

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić link do fotki jaką otrzymałem, a o której wspominałem w poprzednim poście.

http://www.fotosik.pl/u/kanar666/zdjecie/19/album/938361

Tak to poprawnie wygląda w Megance II ph II kol. kanar666

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja fotka, ja tylko otrzymałem link do niej w korespondencji PW, w rozmowie dotyczącej świateł. Dlatego podałem tylko link do miejsca gdzie zamieścił oryginalną fotkę jej właściciel. Nie posiadam praw do jej kopiowania i zamieszczania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!