Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem polega na tym, że CZ w drzwiach od kierowcy nie działa za każdym razem. Nie zawsze otwiera albo zamyka te drzwi z przycisku w karcie, nie blokuje ich podczas jazdy i nie reagują na przycisk blokady w desce, pozostałe drzwi, klapa tylna, wlew paliwa działa bez zarzutu. Przy zamykaniu lub otwieraniu we wszystkich zamkach słychać prawidłowy klik, natomiast w zamku od drzwi kierowcy buczenie. Pytanie moje brzmi, czy w grę wchodzi wymiana zamka, czy można coś z tym fantem jeszcze zrobić. Może ktoś miał podobny problem? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już zamek na allegro, a co do gwarancji to właśnie się skończyła. Nadmienię, że na gwarancji w ASO był już wymieniany zamek w tylnych drzwiach. Wydaje mi się że marna jakość tych zamków, albo ja jakoś mam pecha. Zdecydowałem się na wymianę u znajomego mechanika ponieważ taka przyjemność w ASO teraz to niemały koszt. Odbywa się to zgodnie z procedurą tzn. najpierw diagnoza koszt ok. 150zł, następnie jeśli zamek uszkodzony zamawiają zamek ...oczekujemy (2 do 10 dni). Następna wizyta w ASO to koszt 365zł za CZ plus 150zł za usługę. Doliczyć do tego koszty przejazdu do ASO, wychodzi niezła sumka.

Edytowane przez witz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za namiary, ale już zamówiłem za 150 zł. Szkoda, że się pośpieszyłem.A tak na marginesie to super, że są tacy ludzie jak P_r_z_e_m_o. Doradzi, pomoże - to się dzisiaj ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Przepraszam za odkop, ale pojawił mi się dokładnie taki sam problem. ASO krzyknęło 660zł za sam zamek :(

Widzę że są na allegro używki za 80 - 150zł, tyle tylko czy wstawienie używki nie spowoduje że problem wróci po kilku tygodniach?

Chodzi mi o to czy ktoś wie czy te zamki padają nagminnie czy po prostu była wadliwa partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopię. Rozumiem że te zamki są z zamkiem centralnym? jak mi nie zamyka  drzwi kierowcy tylko coś zabuczy to jak wymienię zamek to powinno być ok?

Czy orientuję si ę ktoś czy były różne wtyczki w tych zamkach czy muszę sprawdzić jaka mam? Chodzi mi o Megane III

Edytowane przez Malix7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!