Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

chyba powinienem napisać, że szukałem czytałem itd itp....

 

szykuje się psychologicznie do wymiany mikrostyków - znów coś nie działa i mam pytania może głupie..

 

- skoro wysiadły mi włączniki to czemu nie działa otwieranie drzwi za pomocą fotokomórki? (już działa ale nagle wysiadło wszystko a teraz otwieranie działa)

- czemu wysiadły wszystkie włączniki i fotokomórki w 1 sekundzie? (już miałem tak z 5 razy - zawsze z czasem wszystko wraca do normy)

 

czy ktoś rozgryzł takie problemy - zastanawiam się czy wymiana da oczekiwany rezultat... czy te systemy są połączone? i najważniejsze już to pyanie czytałem ale jakoś nie widziałem odpowiedzi - skoro mikrostyk to włącznik, to czy można podpiąć się w drzwiach w dwa piny w kostce i go sprawdzić? po co rozbierać klamkę skoro działa? a problem może jest zupełnie inny?

 

temat stary i przerabiany, powiem szczerze, walczę ze spryskiwaczem i kolejny "problem" - nie chce mi się i tyle...

dzięki z góry i sory jeśli czegoś nie znalazłem a było.

Edytowane przez konkretny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro-styk można sprawdzić w kostce miernikiem. Układ jest połączony .Najprawdopodobniej masz wilgoć lub nawet wodę w którejś fotokomórce i wtedy komputer wyłącza układ jak wyschnie to wraca do normy. Zwróć uwagę po deszczu lub myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

A które piny wiesz może?

tym razem to nie wilgoć, chcę sprawdzić styki i jeśli to ich wina wymienić - tylko czemu 4 na raz się wyłączają? Jeden mikro nie działa i wyłącza resztę? to czemu działa ten na tylnej klapie?

Cytat :mrgreen:

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piny 3i4 .Jeżeli jeden z przycisków ma zwarcie to w komputerze wyłącza się tzw "bezpiecznik elektroniczny" Jeżeli przycisk nie działa brak styku to komputer nie odłącza pozostałych.Przycisk na klapie jest na osobnym obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!