Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie znajduje się bezpiecznik immo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przyłuczyć kluczyk, ale niestety nie wiem gdzie znajduje sie ten bezpiecznik, szukalem na forum i nie znalazlem konkretnej informacji..

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - ortografia

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny Ci bezpiecznik do przyuczenia pilota.??? Nie bardzo rozumiem w jakim celu.??

Masz phII więc pilot radiwy to ok, wycofuje się z tematu bo nie wiem jak tam wygląda programowanie pilota

Edytowane przez pawelb5913
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym sposobem chce go przuczyć, i chcialbym sie dlatego dowiedzieć gdzie go zastane...

 

1. siedzisz w samochodzie i zamykasz go dobrym pilotem dioda mruga (jeśli nie masz dobrego pilota wystarczy wyjąc bezpiecznik 5A zasilający immo. i po ponownym włożeniu go dioda zacznie już mrugać)

2. włączasz stacyjkę i wbijasz kod - kod pilota znajduje się na zielonej płytce po rozkręceniu pilota na tej drugiej części gdzie nie ma baterii (moje pytanie brzmi jak: pedałem gazu, sprzęgłem czy może przełącznikiem wycieraczek? )

3. wyłączasz stacyjkę i naciskasz na przycisk centralnego zamka. zamki

zamkną się i otworzą - (jeśli ktoś ma jednego pilota to rozumiem, że może go wyjąć ze stacyjki !? i skierować w stronę odbiornika tj pilot w górę w kierunku oświetlenia)

4. naciskasz 2 razy na pierwszego pilota zamki zamkną się i otworzą - (tu chyba w odstępach 1s i na operację jest 15sek, jeśli mamy 1 pilota kończymy zabawę?),

naciskasz 2 razy na 2 pilota, zamki zamkną się i otworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może powiedz/pokaż jaki masz kluczyk/pilot centralnego

Jeśli to jest podczerwień to opis w miarę ok ale trochę ubogi

Jeśli to radiowy to opis kompletnie nie pasuje, tu są dwa wyjścia kodowanie przez clip lub samym przyciskiem

Bezpiecznik znajdziesz w skrzynce po stronie kierowcy na wysokości kolana lewego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!