Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zmiana stanu licznika


Rekomendowane odpowiedzi

przy spotkaniu stawiam dobry trunek (jaki sobie już wybierzesz) <piwko> .

Raz jeszcze dziękuję za pomoc.

Trunek sobie wybierz jaki Ci smakuje i możesz wypić za działanie tego co naprawiłeś, i gdzieś tam przy kolejnym toaście, za zdrowie i dalsze pomysły podpowiadającego. ;)

Od tego jest forum, by dzielić się pomysłami i radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam podpinam się pod temat. Posiadam Megi z 2006 cc 2.0 benzyne i niestety ale jestem zmuszona wymienić licznik bo świeci mi się cały czas SERVICE, byłam w serwisie i również nie potrafią tego skasować, stwierdzili że jest coś z licznikiem więc albo naprawa - wysyłają do Gdańska albo wymiana na używany. Wybrałam drugą opcję ale nie mam pojęcia jaki kupić, pełno jest tego na Allegro, czy mogę kupić taki licznik z 5-cio drzwiówki i będzie pasować do cabrio? Czy musi być do 2.0? I skąd wezmę nr? Czy muszę zdemontować licznik żeby się dowiedzieć. Obecnie mój licznik jest bez guzika do kasowania czy mogę tym razem kupić z guzikiem i będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety ale jestem zmuszona wymienić licznik, bo świeci mi się cały czas SERVICE

Proponuje podjechać do kumatego mechanika z clipem i dokładnie sprawdzić auto. I podejrzewam że wymiana licznika nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja bym jeszcze nie rzucał się na wymianę na inny. Podejrzane coś to jest.

W serwisie w sensie w ASO Renault byłaś ?

 

Gdybyś jednak chciała inny licznik licz się z kilkoma rzeczami:

* Kup licznik od takiego silnika, nie musi być od CC. Ważne żeby był od co najmniej 2006 roku skoro Twój taki jest

* Przebieg jest zapisany w liczniku a to znaczy że kupisz inny licznik, będziesz miała czyjś przebieg na nim

* Po wymianie konieczna jest podjechanie tak czy tak na CLIPa, skonfigurowanie licznika pod Twoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!