Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane CC


megicc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czy produkcyjnie auto Renault Megane Cabrio ma napis "Megane" pod znaczkiem(oraz renault poniżej, mniejszym drukiem)? czy produkowane były różne wersje tego auta, które mogłyby nie posiadać tych napisów? Jeżeli ktoś zna temat proszę o informację.

 

Spotkałam wiele ogłoszeń w których prezentowane auto nie posiada z tyłu, pod znakiem firmowym Renault napisu określającego model - "MEGANE". Zastanwiam się czy to oznacza, że auto jest powypadkowe?

Pozdrawiam

Megicc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane pod znaczkiem zawsze oraz Renault po prawej stronie na dole były dawane do wersji po lifcie.

Co do napisów niektórzy je ściągają lubią mieć czystą klapę

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ach...ciężkie życie poszukującego auta:(

Czy ktoś z Was zna dobrego fachowca, który rzetelnie oceni auto? (obecnie najchętniej z pomorskiego bo tu oglądałam auto)

Byłam dziś oglądać jedną cc i sprzedawca powiedział, że malowana była maska! (i zderzak). Na zderzaku widziałam zarysowania... Co z tą maską? Malowana... Jaka jest Wasza opinia -czy to oznacza poważne problemy? Auto niestety sprowadzone z Niemiec, więc historii nie można poznać.

 

Musi to sprawdzić ktoś, kto oceni czy nie jest powypadkowym złomem. Problem w tym, że dla mnie to koszt bo musiałabym ściągać osobę którą namierzyłam (prawie 400 km) a spec liczy sobie za poświęcony czas:( Oczywiście jak każdemu nie uśmiecha mi się wyrzucać pieniędzy w błoto.

Mam odpuścić jeśli wiem o tej masce?

Znacie, polecacie jakiegoś speca z okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i ono:

http://otomoto.pl/renault-megane-2-0-16v-klima-skory-alu-mod-05-C24053872.html

Auto starawe więc pewnie już nie jest serwisowany w ASO.

W środku ładnie, zadbane, mało zniszczone -jest ok, tylko to malowanie maski... zderzak jest zadrapany.

Z góry dziękuję za jakieś rady:)

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony co mogę powiedzieć ze pod maską wszystkie detale są typu osłonki które przy jakiejkolwiek kolizji przeważnie się łamią lub gubią wiec chyba raczej dzwona z przodu nie było poza tym zdjęcia trochę za małe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcony czas i uwagę<piwko>

Jeśli ktoś coś niepokojącego zobaczy to chętnie zapoznam się z opinią.

 

*******

 

Dodano: 10 maj 2012 - 21:17

A jak jest z tymi kartami zamiast kluczyka? Słyszałam bardzo niepozytywne opinie mówiące o tym, że przez ten system hands free kierowcy wracali na lawetach :)

W tych autach nie ma alternatywy jeśli karta lub komputer się rozkoduje, więc bardzo się boję takiej awarii bo wychodzi na to, że takim autem strach jest wyjechać w dalszą podróż a co dopiero mówić o zagranicznych wakacjach. Już sobie wyobrażam koszty lawety np z Chorwacji...

 

Stąd pytanie do osób, które korzystają z tego systemu- jakie są Wasze doświadczenia z tymi kartami? Mieliście takie problemy?

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No tak, ale w przypadku tradycyjnych kluczyków nie ma takich sytuacji:)

 

Pytanie jak często w praktyce takie sytacje sie zdarzają przy kartach "wolne ręce"? Jak ten system się sprawuje, jest się czego obawiać?

Jakie są Wasze doświadczenia?

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Megane II cc z tym systemem wolne ręce mam ten samochód miesiąc i powiem ci że to bardzo dobra rzecz. Super działa jest to wygodne a jak dla mnie o wiele lepsze od normalnego kluczyka. Kartę masz cały czas w kieszeni nie musisz jej wogóle wyciągać. Także same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

mam pytanie zarówno do znawców reni ale również do miłośników silka dci:)

Widziałam ogłoszenie w którym DCi miał skalę do 7 tyś. obrotów...

Czy mi się tylko wydaje czy diesel powinien mieć na obrotomierzu 5 tyś. obrotów? :)

 

z góry dziękuję!

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!