Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spinki, zatrzaski do osłony błotnika


Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem za prawe koło i okazuje się, że brakuje mi dwóch spinek trzymających plastikową osłone wokoł koła. Na allegro pod hasłem spinki nie znalazłem takich. Jak się nazywa ta część ? Drugie pytanie dotyczy manualu zamiany tunelu środkowego, bo nabyłem sam szkielet z podłokietnikiem i chciałbym zamienic ale nic nie urywając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przeoczyć w sumie zmęczony już byłem jak szukałem. Sprawdze w intercars, bo średnio opłaca mi się jeździć za tym albo płacić za wysyłkę.

Czekam na jakąś poradę odnośnie tunelu, gdzie co i jak żeby nie urwać ;)

 

Dodano: 06 cze 2012 - 18:44

Tunel wymieniony i okazuje sie, że szkielety z PH I i PH II nie są zamienne bo musialem pousuwać bolce z plastkiu pod lewarkiem skrzyni. Brakuje mi teraz osłony ręcznego i plastkiu między ręcznym a tym pod lewarkiem. I teraz mam dylemat czy kształt łączeń został zmienie przy lifcie czy plastki z PH I da sie połączyć z tymi z PH II ?

Swoją drogą tunel ma 4 śróbki 2 z tyłu dwie pod konsolą, wychodzi na pych do tyłu.

 

Przy okazji zmieniłem kolor mojego Pionka ze srebra na czarny mat ;) moim zdaniem wygląda kozacko i pasuje do kolorystki auta ;) Pewnie się szybko wytrze ale na tych radiach wytarte placki to i tak norma :-P

 

Spinki 12.00 za 10 sztuk w inter, w salonie Seata (miałem po drodze) gość mi powiedział 27 zł za 2. Zaczeliśmy się razem smiać...

post-41941-0-04443900-1339000995_thumb.jpg

post-41941-0-22763500-1339001017_thumb.jpg

post-41941-0-11592000-1339001032_thumb.jpg

post-41941-0-64963900-1339001048_thumb.jpg

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!