Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój z obniżaniem. Ja miałem tak po zakupie bo auto śmigało na zachodzie po normalnych drogach a u nas nie ma czegoś takiego. Nawet autostrady są krzywe. Podniosłem to normalnej wysokości choć nie było tak nisko i jestem zadowolony. Fakt, świetnie trzymało się drogi ale poza prostszymi kawałkami bałem się każdej dziury.

U mnie w okolicy żaden normalny mechanik tego nie zrobi. Niby ty zlecasz a on powinien zrobić i sprawa prosta, ale ...jak się ktoś zabije to jest szansa że policja i prokurator przyjedzie do takiego fachowca i bedzie dym.

Już tak tu było że jeden koleś chciał, Facet obniżył bo ten nalegał. Po jakimś czasie przyjechał ojciec chłopaka i zrobił taki hałas, że hej. Auto poszło niżej, chłopak jeździł ostro i wszystko wytłuczone na maxa. Dobrze, że się nie zabił. Musiał przywrócić auto do stanu poprzedniego. Od tego czasu mechanik nawet nie dotknie takiego auta.

Wielu było takich co zakładali wielkie fele ale zmądrzeli jak co chwila musieli prostować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa ze w mojej okolicy są ładne drogi pozatym ja duzo czasu przebywam za granicą i jak obnize auto o jakies 4cm nie bedzie tak zle pozatym ja nie jezdze jak warjat i nie zarzynam auta wszystko jest dla ludzi tylko z głową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego uzbieraj sobie na zawieszenie gwintowane i będziesz miał problem z głowy u mnie silnik na wysokości 5

cm nad ziemią i daje radę ...

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle raczej o sprezynach samych 40mm

Jeśli chcesz to kombinuj, ale z oryginalnymi porządnymi sprężynami. To co wykręciłem ze swojego było dedykowane dla tego konkretnego modelu, montowane przez specjalistyczny zakład w Niemczech. Omijaj jakieś rzemiosło artystyczne :)

Co do dróg to jak śmigasz po dobrych to OK, ale....ja śmigam i tak i tak. Jak jestem w Poznaniu czy Wrocławiu to naprawde ale obniżone zawieszenie nie wchodzi w grę. Głowne ulice to jeszcze, jeszcze ale zjeżdżam w bok i katastrofa. Stąd konieczność dostosowania auta do rzeczywistości na drodze. O, nawet głupi spowalniacz na drodze to dla obniżonego auta ogromny problem a jak poruszamy się po blokowiskach to sam wiesz ile tego jest.

Od czasu podwyższenia muszę być ostrożny bo jak jade czymś niższym to trzeba bardziej uważać na krawężniki :)

Miłego śmigania i szerokiej drogi do celu :)

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://allegro.pl/sportowe-sprezyny-obnizajace-renault-megane-ii-fk-i2492837500.html

 

 

a takie sprężyny będą dobre moze juz ktos takie założył czy auto lepiej się prowadzi??

 

i czy trzeba amorki na sportowe do tego wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!